Ramirent Słupsk logo

Ramirent Słupsk

Ramirent jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2000 roku i jako jedyni posiadamy tak kompleksową i profesjonalną ofertę wynajmu.

Udostępnij

Ikona narzędzia

Sprzęt

Kategorie
Ikona wypozyczalnia

O Firmie

Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 jednostek na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe, dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym.


Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe:

  • sprzęt budowlany,
  • podnośniki,
  • kontenery,
  • rusztowania,
  • podesty, platformy i dźwigi.
Ikona faq

Pytania i odpowiedzi

Czy kaucja za wynajem jest obowiązkowa?

Ramirent może pobrać kaucję jako zabezpieczenie transakcji wynajmu oraz wartości sprzętu. Wysokość kaucji jest ustalona z Klientem przed dokonaniem wynajmu. Wpłata ustalonej kaucji odbywa sie na podstawie zawartej umowy lub złożonego i przyjętego przez Ramirent zamówienia, na rachunek bankowy lub do kasy Ramirent i jest warunkiem wydania sprzętu. W określonych przypadkach od Klienta może być wymagane złożenie weksla.

Kto może wynająć oferowany sprzęt?

- Spółki jawne, komandytowe, komandytowo-akcyjne, Z O.O., S.A. - Jednostki budżetowe/samorządowe - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne - Osoby fizyczne - Podmioty zagraniczne

Jakie dokumenty są wymagane w celu realizacji wynajmu sprzętu?

Spółki jawne, komandytowe, komandytowo-akcyjne, Z O.O., S.A.: • Wszelkie dokumenty pobrane zostaną przez pracownika firmy Ramirent (dokumenty rejestrowe: KRS, REGON) Jednostki budżetowe/samorządowe: • Wszelkie dokumenty pobrane zostaną przez pracownika firmy Ramirent • Zamówienie i upoważnienie do odbioru sprzętu powinno być podpisane przez kierownika jednostki budżetowej/samorządowej lub inną osobę/osoby formalnie uprawnione do reprezentacji podmiotu.

Ikona opinie

Opinie i oceny

Najlepsza wypożyczalnia z możliwych. Sprzęt serwisowany najwyższej jakości, cudowna obsługa. Polecam.
Marcin
308 dni temu
Ramirent Słupsk
Słupsk, województwo pomorskie, Polska mapa
Ikona kontakt
Oddział główny
Słupsk, województwo pomorskie, Polska
Poznańska 98/99
76-200, Słupsk
Ikona godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 15:00
Wtorek:
07:00 - 15:00
Środa:
07:00 - 15:00
Czwartek:
07:00 - 15:00
Piątek:
07:00 - 15:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne