Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Poznań

Przedstawiamy najlepsze oferty firm z Poznania. Skorzystaj z dostępnej do wynajęcia gamy sprzętu budowlanego i maszyn, aby zacząć pracę na sprzęcie renomowanych marek już dzisiaj.

W stolicy Wielkopolski znajdziesz wiele wypożyczalni maszyn budowlanych. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta.

pracownik budowy korzysta z rentools

Lista wypożyczalni narzędzi

Zobacz jaki sprzęt znajdziesz do wynajęcia: 

Zastanawiasz się, jakie maszyny i narzędzia znajdziesz w naszej ofercie? Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę sprzętu budowlanego, ogrodniczego oraz wszelkich niezbędnych narzędzi do realizacji Twojego projektu. Nasza strona oferuje wynajem profesjonalnego sprzętu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firm.

Ciekawe oferty wynajmu w Poznaniu

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Sprawdź pełną ofertę na wynajem maszyn budowlanych Poznań i sprzętu ogrodniczego.

Ceny sprzętu na wynajem w Poznaniu

Koszty wynajmu zależą od rodzaju sprzętu oraz długości czasu, na jaki zostanie wynajęty. Pamiętaj, że cena może być uzależniona od takich czynników jak rocznik produkcji danego modelu czy jego stopień zużycia.

Sprzęt czyszczący

KategoriaCena (od)Cena (do)Ilość
Odkurzacze piorące50801 sztuk
Pozostały sprzęt czyszczący401002 sztuk
Zamiatarki501503 sztuk
Szorowarki1001501 sztuk

Maszyny budowlane

KategoriaCena (od)Cena (do)Ilość
Minikoparki90130018 sztuk
Podnośniki koszowe369615153 sztuk
Koparki1501501 sztuk

Sprzęt budowlany

KategoriaCena (od)Cena (do)Ilość
Pompy1146 sztuk

Kontenery

KategoriaCena (od)Cena (do)Ilość
Magazynowe18.4518.456 sztuk
Kontener stróżówka1618.453 sztuk
Kontenery biurowe20.520.51 sztuk

Godziny otwarcia

Większość wypożyczalni jest otwarta od godzin porannych od poniedziałku do piątku do godzin wieczornych.

Warto zadzwonić do wypożyczalni i zarezerwować konkretny model sprzętu przed przybyciem. Dojazd z odległych dzielnic jak Krzesiny, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Umultowo, Strzeszyn czy Ławica, może chwilę trwać i nie warto na miejscu dowiedzieć, że właśnie ktoś wypożyczył intersującą nas maszynę budowlaną.

Zobacz inne wypożyczalnie w województwie wielkopolskim

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię narzędzi i sprzętu na wynajmem w samym mieście, zachęcamy do sprawdzenia ofert w okolicy. W miastach położonych godzinę jazdy od centrum Poznania, jak Gniezno, Leszno, Oborniki, Pniewy, Kościan, Września czy Środa Wielkopolska być może znajdziesz interesującą Cię ofertę wynajmu maszyn. Sprawdź na naszej mapie, gdzie w okolicy znajduje się najbliższa wypożyczalnia, zapoznaj się z opiniami i wypożycz sprzęt.

Pamiętaj, że chętnie pomożemy Ci odnaleźć narzędzia i maszyny niezbędne do prac budowlanych. Nie każda wypożyczalnia prezentuje pełny stan maszyn budowlanych na swoim profilu wypożyczalni. Napisz do nas na czacie, zadzwoń, a chętnie pomożemy Ci sprawdzić ofertę konkretnej firmy i dokonać wyboru. Odwiedzając stronę wypożyczalni sprawdzisz też jej opinie.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem