tło

Planujesz prace budowlane i poszukujesz
wypożyczalni sprzętu, która dostarczy Ci wysokiej
jakości urządzenia, maszyny czy narzędzia?

Załóż konto

Jesteś we właściwym miejscu

Zapraszamy do skorzystania z naszych zasobów zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, które chcą znaleźć profesjonalną wypożyczalnię w swojej okolicy.

Dowiedz się, jak działa wyszukiwarka i użyj jej, żeby szybko, łatwo i wygodnie zaopatrzyć się w potrzebny Ci sprzęt!

Tools

Jak to działa?

Tools

To proste!

Wystarczy kilka kroków do uzyskania dostępu do bogatej bazy maszyn, urządzeń i narzędzi budowlanych oferowanych przez wypożyczalnie z całej Polski, również w Twojej okolicy

Pierwszym etapem jest założenie konta, po czym możesz zacząć wyszukiwanie określonego sprzętu – wystarczy wpisać jego nazwę w pasku wyszukiwania lub znaleźć w drzewie kategorii. W ramach wyników uzyskujesz informację o wypożyczalniach oferujących dany sprzęt, dzięki czemu możesz od razu się z nimi skontaktować i ustalić warunki współpracy.

Porównuj do woli

Zapraszamy do skorzystania z naszych zasobów zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, które chcą znaleźć profesjonalną wypożyczalnię w swojej okolicy.

Dowiedz się, jak działa wyszukiwarka i użyj jej, żeby szybko, łatwo i wygodnie zaopatrzyć się w potrzebny Ci sprzęt!

Tools

Czego chcieć więcej?

To proste, szybkie i łatwe - wystarczą cztery kroki do zamówienia sprzętu:
Załóż konto
Załóż konto i aktywuj je, odbierając wiadomość e-mail i klikając w znajdujący się w treści link.
Wyszukaj sprzęt
Wyszukuj sprzęt, wpisując jego nazwę lub znajdując w drzewie kategorii.
Filtruj wyniki
Skorzystaj z filtrów, żeby zawęzić wyniki zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, jak np. transport czy lokalizacja.
Wybierz ofertę
Wybierz najlepszą ofertę i zamów interesujący Cię sprzęt.

Dlaczego warto?

Oto najważniejsze korzyści wynikające z wynajmu sprzętu budowlanego za pośrednictwem naszej wypożyczalni.
Wiarygodność i rzetelność ofert
Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi, zweryfikowanymi wypożyczalniami, które cieszą się dobrymi opiniami i mogą zapewnić rzetelność świadczonych usług. Dzięki temu masz gwarancję, że wybierasz wiarygodną ofertę, a informacje podawane na jej temat znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Wygoda
Wiele ofert w jednym miejscu, dostępność wszystkich najważniejszych informacji, prostota obsługi – wszystko to sprawia, że nasza wyszukiwania wypożyczalni sprzętu budowlanego jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu. Intuicyjność nawigacji i łatwa dostępność wszystkich informacji umożliwiają sprawne korzystanie z niej każdemu.
Oszczędność czasu
Zamiast marnować cenne godziny na sprawdzanie kolejnych ofert jedna po drugiej w kilka chwil znajdujesz wszystkie te, które spełniają Twoje wymagania i możesz je sprawnie porównać ze sobą w jednym miejscu. W ten sposób oszczędzasz czas i możesz go przeznaczyć na inne, produktywniejsze czynności
Dostępność sprzętu z operatorem
Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie dysponować uprawnieniami lub umiejętnościami pozwalającymi na obsługę wynajętych maszyn, urządzeń czy narzędzi budowlanych, dlatego umożliwiamy wyszukiwanie ofert z operatorem. Na jednej stronie możesz porównać propozycje różnych firm, które spełniają Twoje wymagania.
Merytoryczne wsparcie
Zastanawiasz, jaki model danego urządzenia wybrać? Nie wiesz, jak obsługiwać wybrany sprzęt i do jakich dokładnie prac się nadaje? Jeśli potrzebujesz merytorycznego wsparcia, nasz zespół zapewni Ci je. Skontaktuj się z nami i daj znać, jak możemy Ci pomóc w doborze i wypożyczeniu sprzętu!
Przypomnienia
W panelu klienta dostępna jest możliwość ustawienia przypomnień w związku ze zbliżającym się wygaśnięciem umowy wypożyczenia sprzętu budowlanego. Korzystając z niej, masz pewność, że nie przegapisz terminu i oddasz wyposażenie na czas lub przedłużysz okres wynajmu w razie potrzeby.

Przekonaj się sam

Już teraz szybko, łatwo i wygodnie załóż konto w naszym serwisie i w kilka chwil znajdź wypożyczalnię poszukiwanego sprzętu budowlanego w Twojej okolicy!