Identyfikator ogłoszenia: 4636

Haulotte H18 SXL

Opis

Wynajem podnośnika nożycowego spalinowego

Haulotte H18 SXL


Opis produktu:

 • Marka Haulotte
 • Model H18 SXL
 • SKU 60
 • Wysokość robocza 18,00 m
 • Wysokość platformy 16,00 m
 • Udźwig 500 kg
 • Długość 5,30 m
 • Szerokość 2,25 m
 • Wysokość 2,99 m
 • Waga 7360 kg
 • Rodzaj napędu Spalinowe
 • Wysokość (barierki złożone) 2,11 m
 • Długość platformy po rozłożeniu 7,30 m

Pytania i odpowiedzi

Czy jest możliwość transportu sprzętu pod wskazany adres?

W przypadku wynajmowanych podnośników również oferujemy ich dowóz do klienta, a po skończonym użytkowaniu - odbieramy je z miejsca. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który sprawia, że cały proces jest szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla sprzętu. W celu ustalenia warunków wynajęcia podnośnika lub innych maszyn wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. Wybierz miejsce i czas, a my zajmiemy się resztą!

Czy kaucja za wynajem jest obowiązkowa?

W większości przypadków nie pobieramy żadnej kaucji od wynajmujących.

Jakich uprawnień potrzebuję?

Do obsługi podnośników, podestów ruchomych potrzebne są stosowne uprawnienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jedyną drogą do uzyskania uprawnień do obsługi podestów ruchomych przejezdnych jest zdanie egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Do niedawna były to uprawnienia I P ale niedawno w życie weszło nowe rozporządzenie, które wprowadziło uprawnienia terminowe na Podesty ruchome przejezdne. Jeżeli potrzebujesz zdobyć takie uprawnienia skontaktuj się z Nami!

Jak wygląda proces wynajmu?

Staramy się jak najbardziej uprościć proces wynajmu dlatego omawiamy kwestię formalności w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=CvDx6kE8nrQ&t=288s Dowiesz się z niego jak wygląda proces krok po kroku. (kwestię umowy, potrzebne dokumenty, kontakt, płatności)

Ile to kosztuje? Co składa się na cenę wynajmu?

Każda wycena jest indywidualna dlatego ciężko podać jest konkretne kwoty lecz jest kilka aspektów, które się na nią składają. Zobacz materiał video opisujący szacunkowe koszty wynajmu: https://www.youtube.com/watch?v=CvDx6kE8nrQ&t=189s

Co muszę wiedzieć przy wynajmie?

Zanim wybierzesz odpowiednią maszynę to sprawdź dokładnie na jakiej maksymalnej wysokości roboczej będziesz pracował. Ważna jest też informacja po jakim podłożu podnośnik będzie się poruszał czy będzie to posadzka czy teren nieutwardzony. Kolejną kwestią jest też rodzaj prac. Jeżeli potrzebujemy pracować w kilka osób to warto rozważyć podnośniki nożycowe.

Kto może wynająć oferowany sprzęt?

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm ale posiadamy także podnośniki na przyczepie, które wynajmowane także osobom prywatnym.

Co się dzieje w przypadku nagłej awarii sprzętu?

Tutaj działamy natychmiastowo. Wiemy ile kosztują przestoje w pracy dlatego jeżeli zdarzyła się już jakaś awaria maszyny to staramy się rozwiązać problem zaraz po zgłoszeniu usterki. W przypadku dłuższego przestoju niż 48 godzin jeżeli nie uda się naprawić maszyny to wymieniamy ją dla Ciebie na inną!

Zapytaj o cenę
Odbiór osobisty
Depozyt: Brak informacji
Stan: bardzo dobry
Minimalny okres wynajmu: 1 dni
Rezerwuj
Haulotte H18 SXL
Dokładny termin możesz później ustalić z wypożyczalnią.
Po złożeniu rezerwacji, wypożyczalnia skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić termin oraz omówić szczegóły.
PODNOSNIKI.pl logo
PODNOSNIKI.pl
Toruńska 20, 86-005 Ciele, Polska mapa
Toruńska 20, 86-005 Ciele, Polska,
Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo, Polska mapa
Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo, Polska,