RA-LIFT

RA-LIFT

0.0
(0 opinii)

Oddział: gen. Maczka 155, 34-240 Jordanów

Zamknięte Otwarcie Jutro 07:00

Głównym profilem naszej działalności jest wynajmowanie samojezdnych podestów ruchomych. Posiadamy również Minikoparki ,Wozidła , Ładowarki teleskopowe , Zagęszczarki ,Przyczepki ,Listwy wibrujące ,Młoty wyburzeniowe ,Myja Karcher oraz szczotka do mycia kostki.

RA-LIFT • Oddziały: 1

Ładowanie mapy...

O RA-LIFT

Firma RA-LIFT. powstała w 2001 roku.

Głównym profilem naszej działalności jest wynajmowanie samojezdnych podestów ruchomych. W naszym parku maszynowym znajdziecie Państwo maszyny o wysokościach roboczych od 6 do 21 metrów, o różnym udźwigu i przeznaczeniu (podnośniki nożycowe, koszowe i masztowe). Oferujemy podnośniki spalinowe o napędzie 4×4 do prac w trudnym terenie i o napędzie elektrycznym do prac w pomieszczeniach zamkniętych (sklepy, magazyny, hale).

Jest to sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu optymalnie wykorzystacie Państwo czas pracy. Posiadają one wyjątkową zwrotność i stabilność. Wszystkie te zalety potwierdza powiększające się grono naszych stałych, zadowolonych klientów. W zależności od profilu prac jesteśmy w stanie zaoferować różne typy maszyn. Nasi serwisanci kontrolują stan urządzeń na placach budowy i dokonują niezbędnych przeglądów i konserwacji.

Posiadamy własny specjalistyczny transport samochodowy, który zapewnia szybkie i terminowe dostarczenie podnośników.

Zapraszamy do współpracy, RA-LIFT– by sięgać wyżej!


Oceń tą firmę
Podziel się z swoją opinią.
Opinie i recencje
Nie dodano jeszcze żadnych opini