Oczyszczacze powietrza na wynajem

Oczyszczacze powietrza na wynajem w Rentools.pl

Składając komuś życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne zazwyczaj jak mantrę powtarzamy, że życzymy zdrowia. Bez niego ciężko cokolwiek osiągnąć, z nim możemy prawie wszystko, albo przynajmniej wszystko jest prostsze. W osiągnięciu celu, jakim jest zachowanie zdrowia, pomoże Ci oczyszczacz powietrza. Wynajem tego przydatnego elektronarzędzia to świetny wybór, który pozwoli Ci i Twojej rodzinie jak i ekipie budowlanej łatwiej oddychać i przebywać w czystszym środowisku. Niestety zapylenie jak i tokszyczne opary wszechobecn na budowie, są częstym problemem więc warto wynająć oczyszczacz powietrza aby zapewnić większy komfort prac ekip budowlanych.


Oczyszczacz powietrza - rodzaje

W zależności od powierzchni i Twoich wymagań możesz wybrać różne rodzaje oczyszczaczy. Profesjonalny oczyszczacz powietrza poradzi sobie nie tylko z zanieczyszczonym powietrzem, ale też z dymem papierosowym, sierścią zwierząt domowych czy pleśnią na ścianach. Najważniejsze, by wybrany oczyszczacz powietrza był wydajny, skuteczny i stosunkowo cichy.


Oczyszczacz powietrza z jonizatorem to standardowy model z dodatkową funkcją jonizacji. Jonizator jest odpowiedzialny za produkowanie ujemnych jonów, które wypuszczane w powietrze, usuwają zarodniki pleśni i wirusy czy inne drobnoustroje. Dzięki zachowaniu równowagi kationowo-anionowej mogą poprawiać koncentrację osób przebywających w pomieszczeniu. Zwróć uwagę na filtry - są jednym z najważniejszych elementów oczyszczaczy. Powinny być minimum klasy H12, im więcej warstw HEPA i obecność węgla aktywnego, tym lepiej.


Odpowiedni poziom wilgotności to ważny element, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy pracują grzejniki i powietrze w pomieszczeniach się wysusza. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem może pomóc uporać się z uporczywym kaszlem czy zaburzeniami snu. Nawilżanie działa na zasadzie odparowywania wody ze specjalnego wkładu i jest rozprowadzana wentylatorem.

 

Wynajem oczyszczacza powietrza - to dobry wybór

Wybierając oczyszczacz powietrza na wynajem pamiętaj zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Najważniejszy z nich to wydajność oczyszczania, czyli ilość przefiltrowanego powietrza na godzinę. Istotne są też zastosowane metody filtracji i poziom hałasu, jaki oczyszczacz powietrza emituje. Duże znaczenie ma też lokalizacja oczyszcza w pomieszczeniu. Ściany i meble to przeszkody w przepływie powietrza, więc nie ustawiaj go w kącie czy na korytarzu, ponieważ nie spełni swojej funkcji w 100 %.

Wynajem oczyszczacza powietrza na Rentools.pl pomoże Ci oszczędzić pieniądze i korzystać z urządzenia wtedy, gdy go potrzebujesz. Nie martwisz się, gdzie schować oczyszczacz powietrza ani czy właściwie go serwisujesz - tym zajmie się profesjonalna wypożyczalnia którą znajdziesz na Rentools.pl.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem