Szorowarki na wynajem

Szorowarki: 28 wyników

Szorowarki na wynajem w Rentools.pl

Utrzymanie dużych powierzchni, np. hali czy sali restauracyjnych lub bankietowych w czystości to zadanie czasochłonne i wymagające. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt czyszczący, jakimi są szorowarki. Jest to specjalistyczne urządzenie ułatwiające utrzymanie podłóg czy posadzek w czystości w krótkim czasie. W zależności od Twoich potrzeb i warunków, jakimi charakteryzują się pomieszczenia, które masz posprzątać, warto wynajem szorowarki zrealizować na portalu Rentools.pl, gdzie masz najwięcej ofert z wypożyczalni z całej Polski!


Wynajem szorowarki do zadań specjalnych

Obecnie na rynku można spotkać duży wybór szorowarek na wynajem. Istnieje także różny podział tego sprzętu. Tak więc w zależności od rodzaju głowicy czyszczącej i szczotki wyróżnia się szorowarki ze szczotką tarczową i szorowarki ze szczotką walcową. Szorowarka jednotarczowa to najbardziej uniwersalny model, który umożliwia pracę na każdym rodzaju nawierzchni. Posiada dużą powierzchnię ścierną, dzięki temu umożliwia szybką i efektywną pracę. Szorowarka walcowa stosowana jest do odpornych posadzek, ponieważ ten typ maszyny posiada wysoką siłę nacisku szczotki i dużą ilość obrotów, przez co doskonale nadaje się do powierzchni z fugami lub wylewek betonowych.


Szorowarki mogą posiadać funkcję odsysania wody, dzięki której urządzenie może kompleksowo wyczyścić posadzkę, tj. szoruje, namacza i wyciąga zabrudzenia podczas jednego procesu. Wynajem szorowarki z tą cechą znajdzie zastosowanie w wielkopowierzchniowych obiektach obsługujących klientów - supermarketach, na halach dworcowych czy lotniskach. Nadaje się idealnie to takich powierzchni, ponieważ bezpośrednio po użyciu szorowarki, obiekt można normalnie użytkować.


Ze względu na sposób prowadzenia szorowarki można podzielić je na dwa typu: szorowarki ręczne elektryczne i szorowarki samojezdne (występują w wersji elektrycznej i spalinowej). Rodzaj zasilania w żaden sposób nie wpływa na efekty czyszczenia czy ich skuteczność. W zależności od wielkości powierzchni do czyszczenia, ale też szerokości ścieżek czy systemu wentylacji możesz wybrać najlepszą opcję dla Ciebie. Wyróżnić można także specjalistyczne szorowarki do schodów i parapetów, które charakteryzują się specyficznym kształtem.


Szorowarka - wynajem jest korzystny

Podczas wyboru szorowarki na wynajem zwróć uwagę na wagę sprzętu. Im cięższa szorowarka, tym efektywniejsza i poradzi sobie z trudniejszymi zabrudzeniami. Prędkość obrotów szczotki na minutę i moc to kolejne cechy, które warto wziąć pod uwagę. Istotna jest także szczotka, która determinuje przeznaczenie szorowarki w zależności od rodzaju podłogi. Pamiętaj o akcesoriach takich jak pady, gumy ściągające czy specjalne płyny do mycia - dzięki nim poradzisz sobie z zadaniami specjalnymi.


Wynajem szorowarki to rozsądna opcja. Nie martwisz się miejscem magazynowym urządzenia, które jest spore gabarytowo. Po stronie wypożyczalni, którą znajdziesz dzięki Rentools.pl, jest także serwisowanie i konserwację szorowarek na wynajem. Profesjonalna szorowarka to także duży wydatek finansowy, więc jeśli nie potrzebujesz jej do codziennej pracy to warto zapoznać się z ofertami, jakie umieszczone są na naszym serwisie.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem