Odkurzacze przemysłowe na wynajem

Odkurzacze przemysłowe: 190 wyników

Odkurzacze przemysłowe na wynajem w Rentools.pl

Prace związane z remontami czy na placach budów wiążą się z wszechobecnym bałaganem, a co za tym idzie kurzem i zabrudzeniami. Zwykły odkurzacz, nawet o sporej mocy, może nie poradzić sobie z posprzątaniem takich pomieszczeń, dlatego wynajem odkurzaczy przemysłowych to dobre rozwiązanie. Portal Rentools.pl umożliwia Ci znalezienie oraz porównanie najatrakcyjniejszych modeli, które oferuje wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych z Twojej okolicy. Odkurzacz przemysłowy to prawdziwy profesjonalista, który działa na tej samej zasadzie, co tradycyjny sprzęt tego rodzaju, ale ma solidniejszą konstrukcję i specjalistyczne technologię filtracji.


Wynajem odkurzacza przemysłowego - dlaczego warto?

Odkurzacze przemysłowe można podzielić na trzy klasy, które charakteryzują się różnym stopniem filtracji. Klasa L (Low) wyróżnia się niskim poziomem filtracji, czyli odkurzacz przemysłowy klasy L nadaje się do drobin pyłu, drewna, odpadków po styropianie czy opiłków tworzyw sztucznych. Odkurzacz przemysłowy klasy M (Medium) ma średni poziom przepuszczalności, więc posprząta pył po szlifowaniu płyt gipsowych i resztki po malowaniu. Odkurzacz przemysłowy klasy H (High) to o najwyższym poziomie przepuszczalności. Poradzi sobie z resztkami wełny mineralnej, skalnej, azbestu czy pleśni.


Odkurzacze seryjne to często odkurzacze przemysłowe klasy L/M, które mają możliwość podłączania zawieszanego modułu zasilania/odsysania czy przyłącze do sprężonego powietrza lub układu automatycznego włączania i wyłączania. Niektóre modele tych klas wyposażone są w funkcję antystatyki, czyli zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrycznych na elektronarzędziach. Zwróć uwagę, czy odkurzacz przemysłowy posiada porządne kółka z metalową osią, bo znacznie ułatwi mobilność sprzętu.


Wynajem odkurzaczy przemysłowych musi być przemyślany i warto zwrócić uwagę, czy wykorzystane są profesjonalne filtry, zwłaszcza w produktach klasy H. Turbina powinna być wyjątkowo skuteczna i wydajna, by poradzić sobie z niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami. Można spotkać odkurzacze przemysłowe przeznaczone specjalnie do czyszczenia płynów palnych i wybuchowych, mają one dodatkową ochronę przeciwogniową.


Odkurzacz przemysłowy niezbędny do zadań specjalnych

Podczas wyboru sprzętu sprzątającego na wynajem warto porównać dostępne modele i zdecydować się na to urządzenie, które będzie odpowiadało Twojemu charakterowi pracy. Pamiętaj, żeby właściwie dobrać worek do odkurzacza przemysłowego. Musi on odpowiadać klasie pyłowej, na rynku są dostępne także worki z efektem autooczyszczania, które zapobiegają powstawaniu skorupy filtracyjnej.


Dzięki Rentools.pl nie musisz kupować drogiego, specjalistycznego sprzętu, jakim jest odkurzacz przemysłowy, ale możesz do wypożyczyć na okres, w którym go potrzebujesz. Wypożyczalnie odkurzaczy przemysłowych posiadają renomowane urządzenia sprawdzonych producentów, które pomogą Ci uporać się z bałaganem po każdym remoncie czy posprzątaniem warsztatu lub placu budowy.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem