Kontener stróżówka na wynajem

Kontener stróżówka na wynajem w Rentools.pl

Plac budowy musi być pod stałym nadzorem i nieustannie monitorowany. Często nie wystarcza zamontowanie systemu monitoringu, ale konieczne jest zatrudnienie ochroniarza lub stróża, który osobiście nadzoruje bezpieczeństwo na placu budowy. Wynajem kontenera, który będzie pełnił funkcję stróżówki i portierni to mądry wybór. Na portalu Rentools.pl możesz znaleźć i porównać interesujące Cię oferty, a najlepsze wypożyczalnie z Twojej okolicy zagwarantują Ci produkt wysokiej jakości. Kontener stróżówka musi być wykonany z solidnych materiałów i odporny na warunki atmosferyczne.


Wynajem kontenera pod stróżówkę

Kontener przeznaczony pod stróżówkę może występować w różnych wymiarach i różnić się wyposażeniem. Musi on być funkcjonalny oraz łatwy w transporcie i montażu. Stróżówka czasami musi pełnić także inne funkcję - biura przepustek, punktu recepcyjnego czy wartowni, więc wyposażenie musi być dostosowane do danej inwestycji. 


Kontener stróżówka może być wyposażony w aneks sanitarny, dodatkowe zadaszenia nad oknami i drzwiami czy posiadać dodatkowe okna czy przeszklenia. Warto zastanowić się nad wyborem stróżówki z oknem typu podawczego, które ułatwia komunikację z osobami na zewnątrz bez konieczności wchodzenia do środka czy wychodzenia stróża na zewnątrz. Dodatkowo można zamontować rolety, klimatyzację, kraty na oknach czy dodatkowe oświetlenie.

Kontener stróżówka jest tak skonstruowany, by mógł zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia więc posiada odpowiednią izolację. Na podłodze zazwyczaj montuje się przemysłową wykładzinę PCV, pod którą znajduje się płyta OSB lub wodoodporna płyta wiórowo-cementowa. Każdy kontener powinien być wyposażony w instalację elektryczną, oświetlenie (często są to lampy LED) oraz ogrzewanie elektryczne. Dzięki temu że to kontener modułowy można łatwo połączyć go na życzenie z innym, np. z kontenerem socjalnym. 


Kontener stróżówka modułowa na plac budowy

Kontenery są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala szybko zapewnić niezbędne warunki sanitarne i lokalowe dla administracji budowy. Jeśli szukasz bardziej uniwersalnego kontenera sprawdź ofertę na kontener biurowy. Na portalu Rentools.pl znajdziesz różnego rodzaju kontenery na wynajem, a wypożyczalnia chętnie podpowiedzą w kwestii rozwiązań technicznych, ceny i czasu dostawy. 


Zakup nowej stróżówki to spory wydatek, jeśli nie planujesz jej na stałe. Wynajem zapewnia niską cenę. Każda budowa jest inna, więc nie masz pewność, że jeden typ kontenera sprawdzi się na każdej inwestycji. Kupienie takiej stróżówki to także niemały koszt, warto więc zapoznać się z ofertami na serwisie Rentools.pl, ponieważ wypożyczalnie korzystają ze sprawdzonych i solidnych produktów.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem