Kontener stróżówka na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Kontener stróżówka

3 wyników

kontener portiernia / stróżówka product
GOTAN Kontenery
kontener portiernia / stró...
Kontener stróżówka
Luboń
18.45/dzień
stróżówka  duża  product
GOTAN Kontenery
stróżówka duża
Kontener stróżówka
Zbąszynek
Zapytaj o cenę
 Stróżówka  mała product
GOTAN Kontenery
Stróżówka mała
Kontener stróżówka
Zbąszynek
Zapytaj o cenę

Kontener stróżówka na wynajem w Rentools.pl

Plac budowy musi być pod stałym nadzorem i nieustannie monitorowany. Często nie wystarcza zamontowanie systemu monitoringu, ale konieczne jest zatrudnienie ochroniarza lub stróża, który osobiście nadzoruje bezpieczeństwo na placu budowy. Wynajem kontenera, który będzie pełnił funkcję stróżówki to mądry wybór. Na portalu Rentools.pl możesz znaleźć i porównać interesujące Cię oferty, a najlepsze wypożyczalnie z Twojej okolicy zagwarantują Ci produkt wysokiej jakości. Kontener stróżówka musi być wykonany z solidnych materiałów i odporny na warunki atmosferyczne.


Wynajem kontenera pod stróżówkę

Kontener przeznaczone pod stróżówkę może występować w różnych wymiarach i w bardzo różnorodnym wyposażeniu. Musi on być funkcjonalny, łatwy w transporcie oraz porządnie wykonany. Stróżówka czasami musi pełnić także inne funkcję - biura przepustek, punkt recepcyjny czy ochronki, więc wyposażenie musi być dostosowane do danej inwestycji. Warto więc przed wynajmem skonkretyzować swoje wymagania co do wielkości i warunków, jakie mają w niej panować.


Kontener stróżówka może być wyposażony w aneks sanitarny, dodatkowe zadaszenia nad oknami i drzwiami czy posiadać dodatkowe okna czy przeszklenia. Warto zastanowić się nad wyborem stróżówki z oknem typu podawczego, które ułatwia komunikację z osobami na zewnątrz bez konieczności wchodzenia do środka czy wychodzenia stróża na zewnątrz. Dodatkowo można zamontować rolety, klimatyzację, kraty na oknach czy dodatkowe oświetlenie.


Kontener stróżówka jest tak skonstruowany, by mogły zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia, posiadają odpowiednią izolację. Na podłodze zazwyczaj montuje się przemysłową wykładzinę PCV, pod którą znajduje się płyta OSB lub wodoodporna płyta wiórowo-cementowa. Każdy kontener powinien być wyposażone w instalację elektryczną, oświetlenie (często są to lampy LED) oraz ogrzewanie elektryczne.


Kontener-stróżówka na plac budowy

Kontenery są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala szybko zapewnić niezbędne warunki sanitarne i lokalowe dla administracji budowy. Są one montowane jako gotowy produkt, dlatego też po ich przetransportowaniu na budowę właściwie mogą spełniać swoją funkcję. Na portalu Rentools.pl możesz znaleźć interesujący Cię produkt, a wypożyczalnia chętnie podpowie w kwestii rozwiązań technicznych.


Zakup nowej stróżówki jest niekorzystne finansowo, jeśli nie planujesz jej na stałe. Każda budowa jest inna, więc nie masz pewność, że jeden typ kontenera sprawdzi się na każdej inwestycji. Kupienie takiej stróżówki to także niemały koszt, warto więc zapoznać się z ofertami na serwisie Rentools.pl, ponieważ wypożyczalnie korzystają ze sprawdzonych i solidnych produktów.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem