Kontenery socjalne na wynajem

Kontenery socjalne na wynajem w Rentools.pl

Zapewnienie szatni czy pomieszczenia socjalnego, w którym pracownicy mogą zjeść posiłek należy do zadań obowiązkowych, o które należy zadbać przed rozpoczęciem prac. Kontener socjalny to dobre rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybkie przewiezienie i zamontowanie gotowych już kontenerów, bez potrzeby przeprowadzania prac remontowych czy urządzania wnętrz. Portal Rentools.pl pomoże Ci w znalezieniu najlepszej oferty, dzięki czemu szybko i prosto wybierzesz wypożyczanie kontenerów. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli korzystać z komfortowych i czystych miejsc, a Ty nie będziesz musiał inwestować w zakup kontenerów na własność.


Kontener socjalny dla Twoich pracowników

Kontener socjalny to gotowy produkt, który po przewiezieniu na plac budowy jest gotowy do użytku przez pracowników. Ma solidną budowę, wytrzymałą na zmienne warunki atmosferyczne i estetyczne wykończenie. Istnieje możliwość łączenia kontenerów w kilka, co pozwala dowolnie je powiększać - możesz także układać je piętrowo, więc nie masz ograniczeń powierzchniowych. Możesz je także swobodnie przenosić, jest to dobre rozwiązanie, gdy podczas trwania budowy zmienia się zagospodarowanie placu budowy.


Zaplecze szatniowe to konieczny punkt na budowie, który zapewnia pracownikom komfort pracy. Kontenery są tak zaprojektowane, że można je wykorzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hal czy magazynów. Aby kontener socjalny spełniał swoją rolę to oprócz szatni powinien mieć miejsce na jadalnię z aneksem kuchennym. Wszędzie podłogi muszą być pokryte wykładziną PCV przeznaczoną do intensywnie użytkowanych powierzchni. Musi też być odporna na wilgoć i łatwa w utrzymaniu czystości.


Wybierając kontener socjalny pamiętaj, że pracownicy, którzy wykonują prace brudzące lub gdy mają kontakt z niebezpiecznymi lub trującymi substancjami, pracodawca powinien zapewnić szatnie typu przepustowego. Polega to na wydzieleniu szatni czystej i brudnej, gdzie ruch pracowników z szatni czystej do brudnej i odwrotnie odbywa się tylko przez zespół sanitarny z natryskami. Pomieszczenia z szatniami powinny znajdować się pomiędzy natryskami.


Kontener socjalny na wynajem

Zakup własnego kontenera jest kosztowny i niekoniecznie musi się on przydać w przyszłości - może się okazać, że zakupiony kontener socjalny nie będzie spełniał swojej roli (np. zbyt mały na większą liczbę pracowników). Wynajem kontenera socjalnego na portalu Rentools.pl pozwala rozpatrzyć indywidualne wymogi dotyczące kontenera i dopasować go do konkretnej inwestycji. Możliwość skonsultowania decyzji z doświadczonymi pracownikami wypożyczalni pomoże Ci rozwiać wątpliwości i utwierdzić się w wyborze dobrego produktu renomowanego producenta, a Ty będziesz mógł korzystać z produktów najlepszych producentów.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem