Kontenery chłodnicze na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Kontenery chłodnicze

Nie znaleźliśmy wyników dla twoich kryteriów wyszukiwania

Spróbuj zmienić kryteria poszukiwania, aby zwiększyć zakres przeszukiwanych wyników

Powiedz nam czego szukasz

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe.

Kontenery chłodnicze na wynajem w Rentools.pl

Czasami trzeba przechowywać produkty w określonej temperaturze i wilgotności, więc musisz takie zapewnić na placu budowy. Z pomocą przychodzą kontenery chłodnicze - istne magazyny mobilne, które pozwalają utrzymywać stałą niską temperaturę. Portal Rentools.pl umożliwia łatwe znalezienie oraz porównanie interesujących Cię produktów. Wypożyczalnia kontenerów posiada w swojej ofercie produkty, które mogą sprostać Twoim wymaganiom i warunkom, jakie musisz zapewnić. 


Kontener chłodniczy - wynajem

Kontener chłodniczy przeznaczony jest do magazynowania i transportu wrażliwych produktów, dla których zmiana temperatury zmienia ich właściwości chemiczne czy fizyczne. Kontener umożliwia utrzymanie stałej temperatury (dodatniej lub ujemnej). Zasilanie takiego kontenera jest albo przez sieć elektryczną lub olejem napędowym, gdy nie ma możliwości podpięcia do przyłącza elektrycznego.


Kontener chłodniczy może pełnić swoją funkcję dzięki specjalnej budowie. Ściany kontenera mają konstrukcję warstwową, gdzie stosuje się wypełnienie pianką poliuretanową. Podłoga też musi być właściwie izolowana, czyli mieć założone profile typu T, które dostarczają schłodzone powietrze do ładunku. Wydajny agregat chłodniczy podtrzymuje stałą temperaturę, zazwyczaj w zakresie -30 stopni Celsjusza do +30 stopni Celsjusza.


Kontener chłodniczy musi posiadać niezbędne certyfikaty PTI oraz być chłodzone dopuszczonymi do użytku czynnikami chłodniczymi. Ich obsługa jest prosta i nieskomplikowana oraz nie wymaga specjalnych uprawnień. Specjalna konstrukcja zapewnia szczelną izolację od środowiska zewnętrznego. Kontener może stać na zewnątrz, ale także pod zadaszeniem lub w budynkach. Kontenery mogą się różnić od siebie wielkością i wymiarami, więc w zależności od Twoich potrzeb, musisz ustalić, co potrzebujesz.


Wypożyczalnia kontenerów chłodniczych

Zakup specjalistycznych produktów zawsze jest kosztowne, zwłaszcza gdy potrzebujesz ich sporadycznie i tylko na określony czas. Warto więc poznać ofertę, jaką prezentuje wypożyczalnia kontenerów, ponieważ jest to opcja o wiele bardziej atrakcyjna i korzystna dla inwestorów i kierowników budów. Portal Rentools.pl współpracuje ze znanymi i doświadczonymi wypożyczalniami, więc masz pewność, że są to sprawdzone, niezawodne produkty.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem