Kontenery biurowe na wynajem

Kontenery biurowe na wynajem w Rentools.pl

Na placu budowy nie tylko znajdują zatrudnienie pracownicy fizyczni - murarze, robotnicy, cieśle, dekarze, hydraulicy. Do prawidłowego przebiegu prac budowlanych potrzebni są jeszcze architekci, inżynierowie budowy, kierownicy budowy czy pracownicy administracyjni. Potrzebują oni biur, które dzięki zaadaptowaniu i przystosowaniu kontenera na pomieszczenie biurowe, mogą w komfortowych warunkach pracować i wykonywać swój zakres obowiązków. 


Wynajem kontenera biurowego na budowę

Zapewnienie komfortowego miejsca pracy to niezwykle ważne zadanie, ponieważ zazwyczaj jest to miejsce pracy 8-godzinnej. Biuro, nawet tymczasowe, musi być funkcjonalne i wykonane z produktów najwyższej jakości, a także spełniać wymagania BHP dotyczące warunków pracy. Pamiętaj, że kontener biurowy ma być przede wszystkim praktyczne i tak skonstruowane, by umożliwiało pracę przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.


Kontener biurowy musi być wyposażony w system ogrzewania, ale też warto zastanowić się nad zamontowanie klimatyzacji, która zapewni komfortowe warunki podczas upalnych dni. Ponadto kontener musi być ocieplony, posiadać zamontowaną instalację elektryczną (musisz podpiąć komputer, drukarkę, skaner itp.) i oświetlenie, które jest niezwykle istotne podczas pracy biurowej. Pamiętaj o zapewnieniu odpowiedniej wielkości przestrzeni, aby zmieściły się w niej biurka, krzesła, ale też regały czy półki na dokumenty i niezbędne dokumentacje.

Budowa i kształt kontenera umożliwia jego dowolne ustawienie, a sam transport jest także nieskompilowany. Ważne jest to, że do jego postawienia na placu budowy nie są wymagane dodatkowe zezwolenia - ważne jest tylko pozwolenie właściciela działki. Po przywiezieniu takiego kontenera na plac budowy, właściwe dostajesz gotową przestrzeń biurową, którą możesz dowolnie zaaranżować np. na szatnię czy do celów magazynowych. Kontener można ustawić np. piętrowo na wysokość, przez co oszczędzasz miejsce, którego często brakuje na budowach.


Modułowy kontener to biuro i zaplecze dla Twoją budowę!

Bardzo prosty transport gotowego produktu to duża zaleta tego typu rozwiązań. Wiele firm zajmuje się wynajmem kontenerów przeznaczonych do pełnienia funkcji biurowych, znajdziesz je także na serwisie Rentools.pl. Warto skorzystać z oferty profesjonalistów, ponieważ stosują oni nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają komfort pracy i bezpieczeństwo pracowników. Wynajem kontenera biurowego na Rentools.pl ułatwi Ci pracę i pozwoli wybrać najkorzystniejszy produkt, dopasowany do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że kontener mieszkalny, kontener socjalny i kontener sanitarny to inne typy niż biurowy i znajdziesz je w osobnych kategoriach lub sprawdź wszystkie kontenery na wynajem


Ile kosztuje wynajęcie kontenera biurowego?

Najem kontenera biurowego to koszt od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych brutto za dobę. Warto ustalić także jaki jest koszt transportu kontenera, bo ma to wpływ na finalną cenę wynajmu. Z łatwością znajdziesz firmy, które transportują kontenery na terenie całej Polski. Zapoznaj się także z tym, ile kontenerów jest dostępnych i czy istnieje możliwość przedłużenia wynajmu na wypadek przeciągnięcia się inwestycji.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem