Kontenery sanitarne na wynajem

Kontenery sanitarne na wynajem w Rentools.pl

Plac budowy musi być wyposażony w odpowiednie pomieszczenia, które są potrzebne i niezbędne wszystkim pracownikom budowy. Do takich niezbędnych pomieszczeń należy zaplecze sanitarne, bez którego nie może się obyć żaden plac budowy. Świetnym rozwiązaniem tymczasowym jest kontener sanitarny, którego elastyczna konstrukcja i możliwość łączenia modułowego pozwala na dużą dowolność rozbudowy i dopasowania do warunków, jakie panują na Twojej budowie. Serwis Rentools.pl umożliwia Ci szybkie znalezienie i porównanie interesujących Cię produktów z najlepszych wypożyczalni z Twojej okolicy.


Wynajem kontenera sanitarnego - dobry pomysł!

Największą zaletą, jaką daje kontener sanitarny, to możliwość natychmiastowego użycia. Są one kompleksowo urządzone i wyposażone, dzięki czemu oszczędzasz czas na jakiekolwiek prace remontowe czy dostosowanie ich do Twoich potrzeb. Przed kontaktem z wypożyczalnią musisz ustalić, co musi się znaleźć w takim kontenerze - ilość toalet, kabin prysznicowych, a może miejsce na pralnię? Takie szczegóły warto przemyśleć wcześniej.


Kontener sanitarny może też być ekologiczny i dbać o środowisko. Stosuje się w nich takie rozwiązania jak zamontowanie armatury z funkcją start/stop, spłuczki z funkcją oszczędzania wody czy bezwodne pisuary. Rozsądnym wyborem poprawiającym stan środowiska naturalnego będzie wybór kontenera z oświetleniem LED i czujnikiem ruchu. Wszędzie powinny być zastosowane antypoślizgowe wykładziny podłogowe, żeby zminimalizować ryzyko upadku na mokrej podłodze. 


W kontenerach sanitarnych, ze względu na możliwość zalania podłogi i panującą tam wilgoć, stosuje się wodoodporne płyty wiórowocementowe, na co położona jest wykładzina PCV. Warto wiedzieć, że w kontenerach nie stosuje się płytek ceramicznych, które mogłyby pękać w skutek naprężeń powstających podczas transportu. Warto sprawdzić, czy taki kontener sanitarny ma zamontowany wentylator wyciągowy, czy zlew gospodarczy lub inne istotne dla Ciebie wyposażenie dodatkowe.


Kontener sanitarny - niezbędny na budowie

Zakup własnego kontenera jest drogą sprawą, a pamiętaj, że budowa budowie nierówna - może się okazać, że zakupiony kontener będzie za mały pod względem ilości miejsc na liczbę osób lub za duży powierzchniowo. Wynajem kontenera sanitarnego pozwala indywidualnie dopasować kontener do konkretnej inwestycji. Rentools.pl pomoże Ci w szybkim wybraniu produktu dla Ciebie, a możliwość skonsultowania decyzji z doświadczonymi pracownikami wypożyczalni tylko pomoże Ci rozwiać wątpliwości i utwierdzić się w wyborze dobrego produktu renomowanego producenta.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem