Wózki do palet na wynajem

Wózki do palet: 36 wyników

Wózki do palet na wynajem w Rentools.pl

Wynajem paleciaka elektrycznego do szybkiego przewożenia

Wózek paletowy występuje w kilku rodzajach. Najprostszym rodzajem jest wózek paletowy ręczny, który zazwyczaj ma udźwig do 2500 kg (pamiętaj, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, jedna osoba nie może pchać/ciągnąć ładunków cięższych niż 450 kg). Wózek ręczny także ma kilka podtypów. Wózek elektryczny paletowy z dyszlem prowadzony to nowoczesne rozwiązanie ułatwiające pracę i podnoszące komfort pracy operatora. Zwiększa się też znacząco efektywność pracy. Ten typ paleciaka można doposażyć w widły o różnej długości czy rozstawie.


Wózek elektryczny paletowy z podestem dla operatora pozwala na transport palet na duże odległości, może także poruszać się szybciej. Posiadają one specjalne podesty, często amortyzowane, dzięki czemu zwiększa się komfort pracy operatorów wózka. Wózek elektryczny paletowy z masztem, czyli paleciak z masztem, pozwala na podnoszenie palety na pewną wysokość, co stwarza alternatywę dla wózków widłowych w niektórych sytuacjach.


Wózek elektryczny paletowy, niezależnie od modelu, może być wyposażony w baterie kwasowo-ołowiowe, obecnie stosowane w starszych typach wózków. Wymagają okresowej konserwacji, a podczas ładowania wydobywa się szkodliwy gaz i może dojść do wybuchu, dlatego musi się to odbywać w ściśle określonych warunkach. Baterie AGM nie wymagają konserwacji, a ich ładowanie może odbywać się właściwie w każdych warunkach. Podobnie zachowują się baterie litowo-jonowe, których zaletą jest bardzo krótki czas ładowania - niektóre modele potrzebują tylko 2,5 godziny (czas ładowania pozostałych typów baterii wynosi 8 - 10 godzin).


Paleciak na wynajem na każdą budowę

Jeśli potrzebujesz wózka do palet, który będzie potrzebny głównie na hali czy magazynie lub na niewielkich odległościach, świetnie sprawdzi się niewielki i kompaktowy paleciak. Do jego obsługi nie potrzeba specjalnych uprawnień, a obsługa jest banalnie prosta. Ograniczenie wynika z limitu udźwigu, co czasami wymusza korzystanie z wygodniejszych wózków elektrycznych paletowych. Na portalu Rentools.pl znajdziesz różne modele i typy, w zależności, czego szukasz i potrzebujesz podczas realizacji inwestycji budowlanej.


Łatwo przewieź palety drewniane

Paleta drewniana - nieodłączny element krajobrazu każdej budowy czy remontu. To właśnie na paletach przywozi się towar czy materiały budowlane ze sklepów. Pozwalają one zachować porządek i umożliwiają prosty załadunek i rozładunek. Standardowa konstrukcja ułatwia przewożenie i logistykę. Aby w łatwy sposób manewrować paletami należy zaopatrzyć się w wózek paletowy. Jest to proste urządzenie, dzięki któremu transport na krótkich odcinkach jest możliwy od ręki.


Wypożyczalnie sprzętu budowlanego współpracują z renomowanymi producentami i oferują narzędzia i maszyny stosunkowo nowe. Pracownicy docenią możliwość pracy w lepszych warunkach przy mniejszym zmęczeniu.


Jeśli szukasz większego sprzętu polecamy sprawdzić nasze wózki widłowe na wynajem.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem