Wózki widłowe na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Wózki widłowe

8 wyników

Jungheinrich  EFG 220 product
SK Rent GROUP
Jungheinrich EFG 220
Wózki widłowe
Łaznowska Wola
Zapytaj o cenę
Linde E30 product
SK Rent GROUP
Linde E30
Wózki widłowe
Łaznowska Wola
Zapytaj o cenę
Linde  EVO H30D-02 product
Eldor Bud wypożyczalnia maszyn
Linde EVO H30D-02
Wózki widłowe
Łomża
Zapytaj o cenę
Jungheinrich EFG 550 product
SUN-DRA LIFT
Jungheinrich EFG 550
Wózki widłowe
Legnica
Zapytaj o cenę
Jungheinrich S50 product
SUN-DRA LIFT
Jungheinrich S50
Wózki widłowe
Legnica
Zapytaj o cenę
Jungheinrich  EFG-425K product
Riwal Poland Sp. z o.o.
Jungheinrich EFG-425K
Wózki widłowe
Rawa Mazowiecka
Zapytaj o cenę
Jungheinrich  EFG-320 product
Riwal Poland Sp. z o.o.
Jungheinrich EFG-320
Wózki widłowe
Rawa Mazowiecka
Zapytaj o cenę
Jungheinrich  ETV214 product
Riwal Poland Sp. z o.o.
Jungheinrich ETV214
Wózki widłowe
Rawa Mazowiecka
Zapytaj o cenę

Wózki widłowe na wynajem w Rentools.pl

Ciężko wyobrazić sobie jakiekolwiek prace budowlane bez materiałów budowlanych na paletach czy miejsc składowania zapasów produktów. Dlatego też podczas każdej inwestycji niezastąpione jest wózek widłowy - niewielki sprzęt o całkiem sporej mocy i możliwościach. Jest to chyba najpopularniejszy środek transportu wewnętrznego w firmach budowlanych i magazynowych. Portal Rentools.pl umożliwia znalezienie najlepszych ofert, które wystawia wypożyczalnia sprzętu budowlanego z Twojej okolicy. Dzięki możliwości porównywania produktów masz pewność, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję dla Ciebie.


Wypożyczalnia wózków widłowych z Twojej okolicy

Wózek widłowy można podzielić na kilka rodzajów. Wózek widłowy podnośnikowy czołowy, prościej znany jako widlak, to najczęściej spotykany model wózka widłowego, szczególnie pomocy podczas wyładunku i załadunku. Wózek widłowy podnośnikowy boczny umożliwia swobodny załadunek na półki, regały, więc jest popularny na magazynach czy tartakach. Operator w tym modelu siedzi bokiem do kierunku jazdy, co może powodować dyskomfort podczas dłuższej pracy. Wózek jezdniowy podnośnikowy specjalizowany o zmiennym wysięgu ma możliwość założenia dodatkowego osprzętu (np. żurawika, haka czy wciągarki), często to jest to wózek widłowy terenowy.


Najpopularniejszy typ wózka, czyli wózek widłowy podnośnikowy, możemy podzielić na wózek spalinowy, wózek gazowy i wózek elektryczny, gdy weźmiemy pod uwagę napęd. Wózek widłowy spalinowy i wózek widłowy gazowy są używane tylko podczas prac zewnętrznych, wewnątrz hal i magazynów muszą mieć założony specjalny filtr. Napęd na cztery koła umożliwia pracę na nierównym terenie. Wózek widłowy elektryczny często jest wykorzystywany w środku pomieszczeń, także ze względu na specjalne niebrudzące opony. Podobnie jak wózki spalinowe czy gazowe, wózki widłowe elektryczne mogą mieć napęd na cztery koła lub na trzy - dzięki temu są bardziej zwrotne i mogą wykonywać skomplikowane manewry.


Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz przepisami, czyli ustawie o dozorze technicznym, kierować wózkiem widłowym może tylko osoba uprawniona, która ukończyła kurs i zdała egzamin. Sam wózek widłowy podlega dozorowi technicznemu - co roku na zarejestrowanym wózku widłowym przeprowadzane są badania okresowe, które sprawdzają stan techniczny i pozwalają na dalsze jego użytkowanie.


Wózek widłowy – wynajem się opłaca

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego dba o swój sprzęt i to ona odpowiada za konserwację i regularne przeglądy oferowanych maszyn budowlanych. Dzięki temu Ty nie przejmujesz się tymi obowiązkowymi czynnościami, ale możesz kupić się na budowie. Zakup wózka widłowego to spory koszt, który nie zawsze jest uzasadniony ekonomicznie, dlatego warto poznać ofertę portalu Rentools.pl.


Warto ustalić warunki indywidualne z wypożyczalnią, którą znajdziesz na naszym serwisie, co pozwoli Ci na wybranie najkorzystniejszej opcji. Wypożyczalnia wózków widłowych często umożliwia Ci korzystanie z nowych wózków, co znacznie poprawia komfort i ergonomię pracy, ale też pozytywnie wpływa na jej przyspieszenie. Nowy sprzęt jest też często niezawodny, a wszelkie usterki czy awarię należy zgłosić wypożyczalni - oni zajmą się serwisem, a Ty możesz skupić się na pracy!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem