Wywrotka na wynajem

Wywrotka: 36 wyników

Wywrotka na wynajem w Rentools.pl

Transport materiałów budowlanych na plac budowy, a także w jego obrębie wymaga użycia specjalistycznych maszyn budowlanych. Wywrotka to niezastąpiony sprzęt budowlany, dzięki któremu bez problemu przewieziesz sypkie materiały takie jak żwir, piasek czy kruszywa, które podczas każdej budowy czy remontu zużywa się w ogromnych ilościach. Wywrotka jest to pojazd samowyładowczy, co oznacza prosty wyładunek ładunku. Na portalu Rentools.pl znajdziesz wiele ofert, które mogą Cię zainteresować, a dzięki możliwości porównywania możesz wybrać produkt najkorzystniejszy dla Ciebie.


Wynajem wywrotki na Twój plac budowy

Wypożyczalnia wywrotek oferuje kilka rodzajów tego pojazdu. Najpopularniejszy podział opiera się na rozmiarze wywrotki, czyli wyróżniamy wywrotki dwuosiowe o najmniejszej ładowności i wielkości. Dopuszczalna masa całkowita wynosi od 3,5 do 18 ton. Dzięki niewielkim wymiarom, wywrotka doskonale sprawdzi się na miejskich inwestycjach czy na trudno dostępnych placach budowy. Ze względu, że są

niewielkie, więc maksymalnie mogą przewozić do 10 ton kruszywa.


Wywrotka trzyosiowa jest większym pojazdem, dzięki czemu ma większe możliwości transportowe i ładunkowe (nawet do 16 ton). Ze względu na posiadaną moc, pojazd samowyładowczy posiada możliwość podłączenia do niego przyczepy samowyładowczej, która znacząco zwiększa ładowność wywrotki. Wywrotka w tym wariancie może nie poradzić sobie na terenie grząskie, ma też trudności podczas jazdy wstecz. Ten typ wywrotki znajduje zazwyczaj zastosowanie jako pojazd samowyładowczy służący do wywozu materiału, a nie do zaopatrywania placu budowy w nowy (chyba, że potrzebujesz niewielkiej ilości).


Wywrotki czteroosiowe to największy rodzaj, który poradzi sobie bez problemów z transportem kruszyw, materiałów budowlanych czy sprzętów budowlanych. Pojazd samowyładowczy tego typu jest niezwykle zwrotny i może przewieźć do 20 ton materiałów. Niektóre modele mogą posiadać nawet cztery mody napędowe, co pomaga w sprawnej jeździe po trudnym terenie. Tak samo dobrze radzą sobie na zwykłych drogach, co sprawia, że pomimo dużych gabarytów, jest to pojazd samowyładowczy bardzo uniwersalny.


Wywrotki - wynajem to dobry wybór

Podczas wyboru optymalnego rozwiązania potrzebnej dla Twojej inwestycji budowlanej, musisz wziąć pod uwagę, jakie ładowności, mocy i możliwości podpięcia innych naczep czy przyczep potrzebujesz. Wypożyczalnia wywrotek, którą znajdziesz na portalu Rentools.pl, może pomóc Ci w wyborze optymalnej oferty, a także odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Samodzielnie możesz ustalić także warunki wynajmu, co daje Ci dużą swobodę i możliwości negocjacji.


Za stan techniczny wywrotki odpowiada właściciel, czyli wypożyczalnia wywrotek. Nie przejmujesz się przeglądami technicznymi, bieżącymi serwisami czy konserwacjami. Także kwestia ekonomiczna jest bardzo istotna - zakup nowej wywrotki renomowanego producenta to spory koszt, a dzięki możliwości wynajmu płacisz tylko za ten czas, w który użytkujesz sprzęt. Te wszystkie argumenty sprawiają, że wynajem wywrotki się opłaca.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem