Pistolety i gwożdziarki na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Pistolety i gwożdziarki

15 wyników

DeWalt  DCN890 18V product
MK PRO Kamil Mytnik
DeWalt DCN890 18VPistolety i gwożdziarki
Łysa Góra
150.00/dzień
Rawplug WW90CH product
PALBUD SP. Z O.O.
Rawplug WW90CHPistolety i gwożdziarki
Rybnik
150.00/dzień
Gwoździarka Rawl product
Budrent
Gwoździarka RawlPistolety i gwożdziarki
Olsztyn
60.00/dzień
Gwoździarka  gazowa product
Tomasz Intek INTOSZ
Gwoździarka gazowaPistolety i gwożdziarki
Żagań
60.00/dzień
Hitachi  NT65M2 L2 product
Best Elektro
Hitachi NT65M2 L2Pistolety i gwożdziarki
Szczecin
80.00/dzień
DeWALT DCN692 product
WeźToPożycz
DeWALT DCN692Pistolety i gwożdziarki
Warszawa
70.00/dzień
Metmar
Spit P200Pistolety i gwożdziarki
Warszawa
80.00/dzień
Metmar
Pistolet do malowaniaPistolety i gwożdziarki
Warszawa
30.00/dzień
Makita AT1150A product
Krawczyk Rental
Makita AT1150APistolety i gwożdziarki
Bochnia
90.00/dzień
Bosch GTK40 product
Krawczyk Rental
Bosch GTK40Pistolety i gwożdziarki
Bochnia
70.00/dzień
Rawlplug Gwoździarka product
RENTBUD
Rawlplug GwoździarkaPistolety i gwożdziarki
Warszawa
170.00/dzień
Dewalt DCN692 product
WeźToPożycz
Dewalt DCN692Pistolety i gwożdziarki
Warszawa
70.00/dzień

Pistolety i gwożdziarki na wynajem w Rentools.pl

Wbijanie gwoździ jest nieodłącznym elementem każdego placu budowy czy remontowanego miejsca. Należy pomyśleć, czy nie warto usprawnić sobie pracy dzięki użyciu nowoczesnych rozwiązań. Pistolety i gwoździarki na wynajem gwarantują bezpieczeństwo i precyzje, jednocześnie znacznie upraszczając cały proces, który wbrew pozorom czasami potrafi uprzykrzyć życie budowlańców. Wśród dostępnego sprzętu na Rentools.pl możesz wybrać gwoździarki pneumatyczne, gazowe i gazowo-elektryczne. Ze względu na ich przeznaczenie wyróżniamy gwoździarki dachowe, ramowe i wykończeniowe. Pistolety do gwoździ i zszywek są poręcznym sprzętem, które charakteryzują się oddawaniem „strzałów”. Specjalne zabezpieczenia sprawiają, że praca przy użyciu takiego pistoletu jest prosta i szybka. Każdy z tych typów możesz znaleźć na platformie Rentools.pl, gdzie w prosty sposób wypożyczysz interesujący Cię sprzęt!


Pistolety i gwoździarki na wynajem – jak działają?

Wybierając pistolet lub gwoździarkę na wynajem należy zastanowić się, z jaką szybkością chcesz wbijać gwoździe. Właśnie prędkość wbijania gwoździ na minutę jest jednym z czynników, które są definiowane w opisach sprzętu. Gwoździarki gazowe osiągają wydajność do 3 gwoździ na sekundę. Istnieje możliwość regulacji mocy, czyli ustalenia głębokości wbijania gwoździ. Zaletą pracy przy użyciu tego typu narzędzia jest możliwość pracy w bardzo dużej amplitudzie temperatur, co czyni ją bardzo przydatnym narzędziem.

 

To, co wyróżnia gwoździarkę gazowo-elektryczną, to wymienny akumulator oraz mniejsze rozmiary. Dzięki temu możesz z łatwością wykorzystać ją podczas prac zewnętrznych. Spore gabaryty mają za to gwoździarki dachowe, ponieważ są one przeznaczone do pracy z gontem dachowym, co jest trudnym zadaniem i wymaga specjalnego sprzętu. Gwoździarki ramowe przeznaczone są do przybijania mocniejszych materiałów, ale są mniejsze niż dachowe i bardziej poręczne. Sprzęt wykończeniowy jest lekki i kompaktowy, co czyni go stosunkowo uniwersalnym narzędziem.


Pistolety i gwoździarki na wynajem, które możesz wypożyczyć na platformie Rentools.pl. posiadają magazynki, które potrafią pomieścić nawet kilkaset gwoździ, co ułatwia i usprawnia pracę w trudnych miejscach, skąd problemem byłoby schodzenie lub trzymanie dodatkowych materiałów (np. dach). Gwoździarki pneumatyczne wykorzystują sprężone powietrze, wytworzone przez sprężarkę. Naciśnięcie spustu wyzwala nagromadzone powietrze i wypycha gwóźdź.


Pistolety i gwoździarki na wynajem – czy warto mieć na budowie?

Wybór odpowiedniego dla Ciebie sprzętu możesz zacząć od analizy typowych parametrów, takich jak energia strzału, rodzaj i pojemność magazynku na gwoździe. Na rynku dostępne są także pistolety i gwoździarki na wynajem potrafiące osiągać zawrotne, jak na te narzędzia, szybkość dochodzącą do 2 strzałów na sekundę, co sprawia, że są dla prawdziwych profesjonalistów.


W zależności od tego, gdzie będziesz wykonywał prace i jakie materiały będziesz przybijał, pistolety i gwoździarki na wynajem wybieraj przemyślanie. Idealne w wynajmie jest to, że możesz wypożyczyć na każdy dzień inny typ sprzętu i korzystać z pełnych jego możliwości. Dzięki Rentools.pl możesz znaleźć każdy rodzaj interesujących Cię narzędzi.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem