Szlifierka do ścian na wynajem

Szlifierka do ścian: 100 wyników

Szlifierka do ścian na wynajem w Rentools.pl

Mając do wyremontowania wielkopowierzchniowe budynki czy lokale, zależy Ci na ułatwieniu sobie i swojej ekipie prac. Szlifierka do gładzi doskonale pomoże Ci w końcowych etapach budów i remontów, aby prace były wykonane precyzyjnie, bez tracenia przy tym czasu. Niektóre szlifierki (potocznie zwane żyrafami) posiadają długie wysięgniki, które ułatwiają dostanie się w odległe zakamarki ścian czy sufitów oraz systemy odsysania pyłu, który podczas szlifowania jest produkowany w ogromnych ilościach. Oprócz żyraf do gładzi możesz na Rentools.pl znaleźć także szlifierki mimośrodowe i oscylacyjne. Szlifierka do ścian to świetne rozwiązanie dla każdej brygady remontowej, także Twojej!


Szlifierka do gładzi – zalety

Szlifierka do ścian zbudowana jest z tarczy obrotowej (czyli stopy szlifierki), która wiruje dzięki silnikowi elektrycznemu. Na stopę zakładany jest materiał ścierny, zazwyczaj papier ścierny, który zdziera i wygładza powierzchnie. Przystępując do prac przy użyciu szlifierki do gładzi, musisz przygotować papier ścierny w sporym zapasie, ponieważ bardzo szybko się zużywa podczas tego procesu i musisz go często wymieniać.


Szukając odpowiedniego urządzenia musisz zwrócić uwagę, czy wybrana szlifierka do gładzi posiada system odsysania pyłu. Dzięki temu dbasz o bezpieczeństwo pracy, zdrowie pracowników i swoje oraz utrzymujesz stanowisko pracy w większym porządku. Produkowane obecnie szlifierki do ścian posiadają zakres mocy od 600 W do nawet 1050 W. Jeśli masz w planie intensywne jej używanie lub w dłuższych sesjach to warto wziąć pod uwagę wynajem szlifierki do ścian o większej mocy, co wydłuża żywotność urządzenia.


Ciekawym rozwiązaniem, w które ma do zaoferowania żyrafa do gładzi, jest funkcja doświetlania. Dzięki wbudowanej soczewce doświetlającej lub oświetleniu LED możesz zauważyć wszelkie nierówności i zabrudzenia, co przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy. Większa stopa szlifierki umożliwia gładzenie większej powierzchni na raz, więc też znacząco przyśpiesza prace. Istotna też jest waga urządzenia. Szlifowanie jest czynnością, która pomimo przytoczonych już pomocy, by skrócić ten proces, zajmuje sporo czasu. Im większa waga szlifierki, tym trudniej i mniej komfortowo będzie pracował operator.


Szlifierka do gładzi z wypożyczalni – czy warto?

Zakup szlifierki do ścian może być sporym wydatkiem podczas planowania budżetu. Korzystając z platformy Rentools.pl, żyrafa do gładzi na wynajem będzie dobrana do zakresu prac, jakie aktualnie masz do wykonania. Masz pewność, że jest właściwie przechowywana i konserwowana, więc dostajesz sprzęt najwyższej jakości, często wyposażony w dodatkowe funkcje, np. system regulowania obrotów.


Ze względu na główny efekt uboczny pracy przy użyciu szlifierki do ścian, czyli pyłu i kurzu, należy odpowiednio zabezpieczyć pracownika, jak i pomieszczenie. Oczywiście standardowe pomoce, takie jak folie malarskie także są potrzebne, jednak maseczka na twarzy jest obowiązkowa, by zachować zdrowie operatora. Szlifierka do ścian na wynajem powinna więc posiadać systemy ograniczania zapylenia dzięki funkcji odsysania pyłu.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem