Strugi na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Strugi

15 wyników

Dewalt DW 678 product
Wypożyczalnia "Poradzisz"
Dewalt DW 678
Strugi
Kasinka Mała
50.00/dzień
REBIR E-5708M product
Wypożyczalnia "Poradzisz"
REBIR E-5708M
Strugi
Kasinka Mała
80.00/dzień
BOSCH GHO15-82 product
Wypożyczalnia Królikowski
BOSCH GHO15-82
Strugi
Olkusz
32.52/dzień
BOSCH GHO40-82 product
Wypożyczalnia Królikowski
BOSCH GHO40-82
Strugi
Olkusz
32.52/dzień
Hitachi P20SF product
SOMSIAD
Hitachi P20SF
Strugi
Piaseczno
30.00/dzień
Makita  KP0810 product
Wypożyczalnia DELAG
Makita KP0810
Strugi
Kielce
50.00/dzień
Celma DHEh 82A product
Wypożyczalnia Elektronarzędzi REMONT
Celma DHEh 82A
Strugi
Bosutów
40.00/dzień
MAKITA  1902 product
WŁODEK Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego
MAKITA 1902
Strugi
Niepołomice
40.00/dzień
DeWalt  DCP580 18V product
MK PRO Kamil Mytnik
DeWalt DCP580 18V
Strugi
Łysa Góra
70.00/dzień
Bosch GHO 40-82 C product
MobiRent WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU
Bosch GHO 40-82 C
Strugi
Błażowa
35.00/dzień
Bosch GHO6500 product
FHU Raf-Met Rafał Krzyżek
Bosch GHO6500
Strugi
Sułkowice
40.00/dzień
STRUG ELEKTRYCZNY HITACHI   P20SF product
TARBUD Karol Tarczyński
STRUG ELEKTRYCZNY HITACHI ...
Strugi
Swarzędz
40.00/dzień
Bosch GNO 40-52 C product
Grupa JPD sp. z o.o.
Bosch GNO 40-52 C
Strugi
Lublin
Zapytaj o cenę
Bosch GHO 40-82 C product
Wypożyczak
Bosch GHO 40-82 C
Strugi
Katowice
25.00/dzień
Bosch GHO 26-82D product
Easy Rental
Bosch GHO 26-82D
Strugi
Gdańsk
40.00/dzień

Strugi na wynajem w Rentools.pl

Nieodłącznym materiałem występującym na prawie każdym etapie budowy i remontu jest drewno. Obróbkę i pracę z nim ułatwiają strug do drewna dostępny na Rentools.pl. Dzięki strugom w prosty i łatwy sposób zestrugasz wierzchnią warstwę drewna, nadając jej odpowiedni kształt. Obecnie najczęściej wykorzystywane są strugi elektryczne, niemniej w bardziej wyrafinowanych i wymagających precyzji zadaniach korzysta się ze strugów ręcznych. Budowa strugu jest prosta – podstawę stanowi ostry nóż, jednak oprócz narzędzia liczy się w tym przypadku technika, materiał i doświadczenie operatora. Dzięki platformie Rentools.pl strugi na wynajem możesz w prosty sposób dopasować do siebie!


Strugi na wynajem na każdej budowie

Strug elektryczny na wynajem posiadają silnik elektryczny, który napędza w ruch walec z zamontowanymi nożami. W zależności od mocy silnika możesz pracować z różną szybkością i wydajnością narzędzia. Warto zwrócić uwagę, czy noże są wykonane z trwałego i odpornego materiału, np. HSS. Praca strugiem zajmuje często sporo czasu, więc znaczenie ma odpowiednie zaprojektowanie rękojeści, aby wysoki komfort pracy Twój czy operatora był zachowany.


Ze względu na rodzaj zasilania możemy wyróżnić strugi akumulatorowe i z zasilaniem sieciowym. Jeśli planujesz pracę w trudnych warunkach, z daleka od gniazdek elektrycznych to narzędzie z akumulatorem pozwoli na kilkugodzinną pracę bez ograniczeń lokalizacyjnych. Strug jest tak skonstruowany, żeby wióry, które powstają podczas pracy, nie zbierały się pod stopką, ale były wyrzucane na boki.


Heblarki elektryczne posiadają regulowaną głębokość strugania przy zachowaniu stałej szerokości żłobienia. Nowoczesne urządzenia posiadają przydatne zabezpieczenia, które zwiększają bezpieczeństwo i pozwalają na większy komfort pracy. Przykładem tego są blokady przypadkowego włączenia, antypoślizgowe rączki czy funkcje automatycznego wysuwania stopki parkującej.

 

Strugi na wynajem – szybko i wygodnie

Strugi na wynajem stanowią bardzo urozmaiconą grupę narzędzi. Możesz wybierać spośród wielu typów w zależności od rodzaju drewna, warunków pracy i doświadczenia personelu, który będzie operował strugiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pojawiających się pytań, pracownicy wypożyczalni dostępnych na Rentools.pl służą pomocą, a dzięki porównywarce narzędzi szybko dobierzesz sprzęt dopasowany do Ciebie.

 

Istotą każdej heblarki elektrycznej są noże, które muszą być regularne konserwowane i naostrzone. Stępione ostrza powodują strzępienie powierzchni drewna, a także przyczyniają się do skrócenia „życia” sprzętu. Ważna jest także technika strugania, czyli zachowanie prawidłowego kierunku posuwu, najlepiej poprzecznie z włóknami drewna. Strug elektryczny wytwarza ciepło, więc nie można dopuścić do przegrzania się noży, ponieważ powoduje to ich niszczenie. Zbyt gorące ostrza mogą też uszkodzić drewno, a w ekstremalnych sytuacjach je zniszczyć.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem