Giętarki na wynajem

Giętarki: 24 wyników

Giętarki na wynajem w Rentools.pl

Wynajem giętarki to korzystna opcja. Gięcie pozwala na uzyskanie lepszych efektów wizualnych przy niższych kosztach niż w przypadku cięcia i spawania. Giętarki powinna cechować wyjątkowa dokładność i precyzja. W zależności od zakładanego efektu, który chcesz uzyskać, wyróżnia się urządzenia o różnych parametrach. Wyróżnia się różne rodzaje giętarek: dekarskie do cienkich blach, prasy krawędziowe, które są najbardziej zaawansowane i giętarki segmentowe automatyczne lub półautomatyczne. Na Rentools.pl możesz wynająć giętarkę dopasowaną do Twoich potrzeb bez konieczności inwestowania w zakup.

 

Wynajem giętarki na budowę

Mechanizm działania giętarki jest stosunkowo prosty. Blacha jest dociskana do stołu przez belkę dociskową. Część, która wystaje poza belkę, jest wyginana przez belkę gnącą. Powierzchnia blachy ulega trwałemu odkształceniu, które po zdjęciu obciążenia ulega sprężeniu powrotnemu (próbuje wrócić do pierwotnej formy). Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie materiału i wynajęcie giętarki, która spełni Twoje oczekiwania.

 

W doborze odpowiedniej giętarki powinieneś się także kierować materiałem, z którym chcesz pracować. Na Rentools.pl możesz wynająć giętarkę, która będzie przeznaczona np. do prętów i płaskowników, blach czy rur stalowych. W zależności od Twoich potrzeb możesz wynająć giętarkę, która jest aktualnie Tobie potrzebna bez niepotrzebnego zajmowania miejsca magazynowego. Rozmiar narzędzia bywa różny. Do większych arkuszy blach można wynająć giętarkę naprawdę sporych rozmiarów.

 

Praktycznym rozwiązaniem jest wynajęcie giętarki hydraulicznej, która posiada pompę hydrauliczną z zaworem bezpieczeństwa. Często jest ona przeznaczona do najcięższych i bardziej wymagających prac. Możesz rozważyć wynajęcie giętarki pneumatycznej, która odciąża operatorów. Ważną cechą jest także funkcjonalność narzędzia. Warto spojrzeć, czy stół tylny można zdemontować lub czy są zamontowane dodatkowe siłowniki. Przed użyciem należy sprawdzić, czy wynajęta giętarka jest odpowiednio wyregulowana.

 

Wynajem giętarki — czy to ma sens?

Oczywiście! Giętarki bywają proste, ale też potrafią posiadać skomplikowane automatyzmy, które sprawiają, że cena potrafi spowodować ból głowy. Zakup nowego urządzenia to koszt od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy. Wynajem giętarki na Rentools.pl to idealne rozwiązanie, by uniknąć tego wydatku. Co więcej, możesz wybrać urządzenie „szyte na miarę” i dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Decydując się na wynajem giętarki możesz być pewny, że urządzenie jest odpowiednio zadbane i sprawne, a dodatkowo wybrać termin, lokalizację i cenę, która Tobie odpowiada. Na Rentools.pl możesz znaleźć narzędzie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebą, a w razie pytań czy wątpliwości specjaliści z wypożyczalni służą pomocą, by ułatwić Ci wybór!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem