Giętarki na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Giętarki

10 wyników

Giętarka  Dekarska  product
Wypożyczalnia "Poradzisz"
Giętarka Dekarska
Giętarki
Kasinka Mała
90.00/dzień
4PRO RB 32 product
SK Rent GROUP
4PRO RB 32
Giętarki
Łaznowska Wola
Zapytaj o cenę
Giętarka Do rur product
TARBUD Karol Tarczyński
Giętarka Do rur
Giętarki
Swarzędz
30.00/dzień
OLMET Zaginarka  do Blachy product
PALBUD SP. Z O.O.
OLMET Zaginarka do Blachy
Giętarki
Rybnik
200.00/dzień
Giętarka hydrauliczna product
Budrent
Giętarka hydrauliczna
Giętarki
Olsztyn
50.00/dzień
Giętarki – giętarka ręczna product
Budrent
Giętarki – giętarka ręczna
Giętarki
Olsztyn
10.00/dzień
Giętarka elektryczna product
Grupa JPD sp. z o.o.
Giętarka elektryczna
Giętarki
Lublin
Zapytaj o cenę
Giętarka elektryczna do prętów product
Grupa JPD sp. z o.o.
Giętarka elektryczna do pr...
Giętarki
Lublin
Zapytaj o cenę
Sorex Z.R.S - 2350 product
Grupa JPD sp. z o.o.
Sorex Z.R.S - 2350
Giętarki
Lublin
Zapytaj o cenę
Giętarka  do rur product
Grupa JPD sp. z o.o.
Giętarka do rur
Giętarki
Lublin
Zapytaj o cenę

Giętarki na wynajem w Rentools.pl

Wynajem giętarki to korzystna opcja. Gięcie pozwala na uzyskanie lepszych efektów wizualnych przy niższych kosztach niż w przypadku cięcia i spawania. Giętarki powinna cechować wyjątkowa dokładność i precyzja. W zależności od zakładanego efektu, który chcesz uzyskać, wyróżnia się urządzenia o różnych parametrach. Wyróżnia się różne rodzaje giętarek: dekarskie do cienkich blach, prasy krawędziowe, które są najbardziej zaawansowane i giętarki segmentowe automatyczne lub półautomatyczne. Na Rentools.pl możesz wynająć giętarkę dopasowaną do Twoich potrzeb bez konieczności inwestowania w zakup.

 

Wynajem giętarki na budowę

Mechanizm działania giętarki jest stosunkowo prosty. Blacha jest dociskana do stołu przez belkę dociskową. Część, która wystaje poza belkę, jest wyginana przez belkę gnącą. Powierzchnia blachy ulega trwałemu odkształceniu, które po zdjęciu obciążenia ulega sprężeniu powrotnemu (próbuje wrócić do pierwotnej formy). Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie materiału i wynajęcie giętarki, która spełni Twoje oczekiwania.

 

W doborze odpowiedniej giętarki powinieneś się także kierować materiałem, z którym chcesz pracować. Na Rentools.pl możesz wynająć giętarkę, która będzie przeznaczona np. do prętów i płaskowników, blach czy rur stalowych. W zależności od Twoich potrzeb możesz wynająć giętarkę, która jest aktualnie Tobie potrzebna bez niepotrzebnego zajmowania miejsca magazynowego. Rozmiar narzędzia bywa różny. Do większych arkuszy blach można wynająć giętarkę naprawdę sporych rozmiarów.

 

Praktycznym rozwiązaniem jest wynajęcie giętarki hydraulicznej, która posiada pompę hydrauliczną z zaworem bezpieczeństwa. Często jest ona przeznaczona do najcięższych i bardziej wymagających prac. Możesz rozważyć wynajęcie giętarki pneumatycznej, która odciąża operatorów. Ważną cechą jest także funkcjonalność narzędzia. Warto spojrzeć, czy stół tylny można zdemontować lub czy są zamontowane dodatkowe siłowniki. Przed użyciem należy sprawdzić, czy wynajęta giętarka jest odpowiednio wyregulowana.

 

Wynajem giętarki — czy to ma sens?

Oczywiście! Giętarki bywają proste, ale też potrafią posiadać skomplikowane automatyzmy, które sprawiają, że cena potrafi spowodować ból głowy. Zakup nowego urządzenia to koszt od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy. Wynajem giętarki na Rentools.pl to idealne rozwiązanie, by uniknąć tego wydatku. Co więcej, możesz wybrać urządzenie „szyte na miarę” i dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Decydując się na wynajem giętarki możesz być pewny, że urządzenie jest odpowiednio zadbane i sprawne, a dodatkowo wybrać termin, lokalizację i cenę, która Tobie odpowiada. Na Rentools.pl możesz znaleźć narzędzie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebą, a w razie pytań czy wątpliwości specjaliści z wypożyczalni służą pomocą, by ułatwić Ci wybór!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem