Targi OZE w Polsce 2024 (Lista targów)

Dodane 30 listopada 2023
Przeczytasz w 2 minut(y)

Targi OZE to wydarzenia branżowe skupiające się na promocji i prezentacji nowych technologii oraz produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii. Uczestnictwo w tego typu targach jest możliwością dla firm i inwestorów z sektora energetycznego, by zaprezentować swoją ofertę oraz nawiązać nowe relacje biznesowe.

Lista targów OZE 2024

TargiDataMiejsceCena
Solar Energy Expo. Branżowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii16-18 styczniaPtak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn0zł
ENEX – Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii7-8 lutyKielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK0zł
Międzynarodowe Targi Budownictwa, Instalacji i OZE SilesiaBUD17-18 lutyMiędzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
30zł (lub 0zł po rejestracji)
GREENPOWER 2024 – Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej23-25 kwiecieńTeren Międzynarodowych Targów Poznańskich ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Polska
Gliwickie Targi Odnawialnych Źródeł Energii i Targi Budownictwa EXPOBUD14-15 wrześniaArena Gliwice, ul. Akademicka 50,
44-100 Gliwice
20 zł (po wypełnieniu ankiety 10 zł)

Głównym celem targów OZE jest zwiększenie świadomości na temat energii odnawialnej, promowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz tworzenie platformy do wymiany doświadczeń i know-how pomiędzy uczestnikami targów. Targi te pełnią również rolę w promocji zrównoważonego rozwoju oraz zachęcania do inwestycji w sektorze odnawialnych źródeł energetycznych.

Dlaczego warto odwiedzić targi OZE?

Odwiedzając targi OZE, uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi branży OZE, nawiązać nowe kontakty biznesowe, pozyskać informacje o aktualnych trendach oraz zdobyć wiedzę na temat perspektyw rozwoju.

Targi OZE stanowią ważne wydarzenie w kalendarzu branżowym i są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w sektorze odnawialnych źródeł energii. Dla wszystkich zainteresowanych energetyką, nowymi trendami, odpowiedzialnym biznesem, udział w targach to nie tylko sposób na zdobycie wiedzy, ale również okazja do oceny stanu branży i rozwoju jej poszczególnych gałęzi.

Targi OZE, obok targów budowlanych stanowią również najlepsze miejsce do nawiązywania kontaktów handlowych, podpisywania umów oraz zawierania kontraktów z partnerami biznesowymi, dostawcami oraz klientami zainteresowanymi technologiami związanymi z odnawialną energią.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem

Masz wypożyczalnię sprzętu?

Jesteś w idealnym miejscu. W Rentools znajdziesz wszystko, co potrzebne do rozwoju Twojej wypożyczalni, oraz dotrzesz do szerszej grupy klientów.

Wizytówka firmy
Obecność w katalogu wypożyczalni
Oferta produktów do wypożyczenia
Opinie klientów