Betoniarki na wynajem

Betoniarki: 95 wyników

Betoniarki na wynajem w Rentools.pl

Betoniarki należą do maszyn, bez których trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek prace budowlane. Ich konstrukcja stworzona jest z myślą o mieszaniu wody, cementu i kruszywa, czyli tworzeniu mieszanki betonowej. W tej grupie znalazły się betoniarki na wynajem, które przydadzą się przy wszystkich pracach budowlanych. Różnią się między sobą wielkością, dlatego łatwiejszy jest dobór urządzenia do charakteru prowadzonych prac. Wszystkie pochodzą jednak od sprawdzonych dostawców, a wynajem betoniarki zawsze przebiega na jasnych i wcześniej określonych zasadach.

 

Betoniarki na wynajem do różnych prac budowlanych

Prace budowlane niemal na każdym etapie korzystają z mieszanek betonowych. W związku z tym wynajem betoniarki okaże się świetnym pomysłem niezależnie od tego, jaki zakres robót planujesz. Mieszanie betonu potrzebne jest już na etapie wylewania ław i stop fundamentowych. Następnie przy murowaniu ścian nośnych zewnętrznych i wylewaniu kolejnych stropów również nie poradzisz sobie bez betoniarki na wynajem. Jeśli planujesz jedynie prace wykończeniowe w budynku, ułożenie wylewki poziomującej czy obrzutki tynkowej, także konieczne będzie przygotowanie odpowiedniej mieszanki.

 

W związku z tym, że maszyny są potrzebne do wielu prac, między sobą różnią się także konstrukcje i rozmiary betoniarki. Wynajem odpowiedniego urządzenia powinien być podyktowany zakresem robót, a szczególnie ilością mieszanki potrzebnej na jedną partię. W naszej ofercie znalazły się betoniarki na wynajem o różnych wielkościach bębna mieszającego. Pojemność takiego zbiornika może mieć od 60 do ponad 200 litrów, a przy betoniarkach kielichowych dochodzi nawet do 3000 litrów.

 

Przy wyborze betoniarki na budowę zwróć uwagę także na rodzaj przyłącza elektrycznego, ponieważ wśród popularnych urządzeń trójfazowych znajdują się także jednofazowe. Nie możesz zapominać o takich parametrach jak kąt przechyłu mieszalnika, moc silnika, a także sposób pracy. Po zakończeniu pracy musisz pamiętać o konieczności dokładnego umycia bębna betoniarki, zanim mieszanka zwiąże. Jeśli beton już stwardnieje, usunięcie go z wewnątrz pojemnika będzie prawie niemożliwe.

 

Dlaczego wynajem betoniarki się opłaca?

Nie każdy wykonawca budowlany ma stale na wyposażeniu betoniarki. Wynajem sprzętu może być zatem konieczny przy profesjonalnych robotach budowlanych, a także w pracy wokół domu lub w sytuacji awaryjnej. Niezależnie od przyczyny, wynajem betoniarki zawsze będzie korzystniejszy, niż zakup nowego urządzenia. Przede wszystkim minimalizujesz wydatki, ponieważ betoniarkę wypożyczysz tylko na kilka dni. Po tym okresie możesz oddać ja do wypożyczalni betoniarek i uciąć koszty związane z wynajmem. Sięgając po betoniarki na wynajem z naszej oferty masz pewność, że otrzymasz sprzęt wysokiej jakości, utrzymany w dobrym stanie technicznym. Nawiązujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi wypożyczalniami, dlatego praktycznie nie podejmujesz ryzyka i bez obaw możesz prowadzić zamierzone prace.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem