Rozdzielnie prądowe na wynajem

Rozdzielnie prądowe na wynajem w Rentools.pl

Aby prace na budowie trwały w sposób sprawny i nieprzerwany, potrzebujesz mieć pewne narzędzia. Pomoże Ci w tym na pewno sprzęt, jakim są rozdzielnie prądowe na wynajem, które w prosty sposób znajdziesz na Rentools.pl. Rozdzielnie prądowe, pomogą Ci rozdzielić energię elektryczną, przy okazji dbając, by podłączone sprzęty nie były narażone na przeciążenie czy zwarcia. Jest to bardzo istotne, ponieważ podczas budowy korzystasz z niezliczonej ilości narzędzi, które muszą działać, by prace budowlane szły do przodu.


Rozdzielnie prądowe na wynajem - konieczne na budowie

Na rynku istnieje kilka rodzajów rozdzielni elektrycznych: tablicowe, skrzynkowe i szafowe. Wszystkie one służą do rozdzielania i bezpiecznego użytkowania sieci nn i Sn. Podstawowym wyposażeniem są szyny montażowe, dzięki którym możliwa jest modułowa implementacja urządzeń łączeniowych, ochronnych, sterowniczych i regulacyjnych. Dokładne wyposażenie, jakie posiadają rozdzielnie, zależy od funkcji, jaką pełnią w całej instalacji elektrycznej.


Budowlane rozdzielnie prądowe to oddzielny typ, który powinien Ciebie najbardziej interesować. Potocznie nazywa się je “erbetką”. Wyposażone są w układ jedno- lub trójfazowych gniazd, które są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i zapyleniem. Pojedyncze gniazdko w rozdzielniach prądowych zazwyczaj posiada zabezpieczenie 16 lub 32 A, są to wartości wystarczające, by podłączony sprzęt budowlany działał bez postojów i w sposób bezpieczny dla użytkowników.


Kluczową sprawą jest fakt, że wszystkie rozdzielnie prądowe na wynajem muszą spełniać normę PN-EN 61439. Norma ta określa parametry techniczne i reguły, jakie musi spełniać produkt, by podczas jego użytkowania uniknąć szkód majątkowych i osobowych. Spełnienie tych zasad podnosi poziom bezpieczeństwa, które są bardzo istotną kwestią podczas obsługi i eksploatacji rozdzielni elektrycznych. Masz też pewność, że nic złego nie stanie się sprzętowi podpiętemu do takiej rozdzielni.


Rozdzielnie prądowe na wynajem - istotne kwestie

Bez prądu nie ma budowy ani remontu. Dlatego musisz zadbać, by był i by sprzęty, które do niego podłączysz, były sprawne i bezpieczne w eksploatacji. Rozdzielnie prądowe na wynajem są zatem niezbędnym sprzętem na każdej budowie. Wypożyczenie ich, a wcześniej znalezienie i porównanie z innymi dostępnymi ofertami na Rentools.pl pomagają dokonać właściwego wyboru. Na początku musisz oszacować, jak dużo sprzętu będzie podłączone na raz, jak duża jest powierzchnia, ponieważ w zależności od tych i wielu innych czynników zależny jest wybór odpowiedniej rozdzielni prądowej.


Rozdzielnie prądowe na wynajem znalezione na Rentools.pl dają pewność, że sprzęt jest odpowiednio przygotowany do pracy. Przeglądy i konserwację wykonywane w określonych odstępach czasowych i przez wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu masz gwarancję, że praca będzie odbywać się w bezpiecznych warunkach i na pewno nie zabraknie Ci prądu!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem