Zacieraczki na wynajem

Zacieraczki: 97 wyników

Zacieraczki na wynajem w Rentools.pl

Idealnie gładkie ściany czy podłogi to podstawa pięknego wnętrza. Aby uzyskać efekt niczym gładka tafla lodu, tynk lub beton musi być idealnie wygładzony. Z pomocą wszystkim profesjonalistom na budowach przychodzą zacieraczki. Taka prosta czynność, jaką jest zacieranie betonu, jest bardzo czasochłonnym zajęciem (zwłaszcza ręcznie), więc zacieraczki na wynajem są tym narzędziem, które je bardzo przyśpieszy oraz perfekcyjnie wyrówna i wygładzi każdą powierzchnię. Na Rentools.pl znajdziesz interesujące Cię rodzaje z najlepszych wypożyczali, a na dodatek przed wypożyczeniem możesz porównać najatrakcyjniejsze okazje.


Zacieraczki na wynajem do zadań specjalnych

Obecnie na rynku mamy dostępnych kilka rodzajów zacieraczek. Typ mechaniczny służy do wygładzania dużych powierzchni, takich jak posadzki. Posiada duży talerz (do 1,2 m) i regulowane łopatki. Zacieraczki do tynków są niewielkimi urządzeniami, które używa się do wygładzania ścian z nałożonym tynkiem. Wystarczy przyłożyć sprzęt do ściany i odpowiednio przesuwać. Ten typ zacieraczki idealnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach lub w miejscach trudno dostępnych.


Samojezdne zacieraczki na wynajem to oddzielny typ, który jest bardzo popularny i właściwie niezbędny przy szlifowaniu dużych przestrzeni. Ułatwiają i przyśpieszają pracę, a także zapewniają odpowiedni komfort operatorowi, który kieruje maszyną z wygodnego fotela kierowcy. Zacieraczki samojezdne posiadają dwa kosze z talerzami i łopatkami. Dzięki temu mają większą powierzchnię do szlifowania, więc nadają się do pracy na halach czy magazynach.


Aby wybrać odpowiednie zacieraczki na wynajem, musisz ustalić, jaki materiał będziesz wygładzał i na jakiej powierzchni. Pamiętaj, że im większa średnica zacieraczki, tym szybciej upora się z wykonaniem zadania. Jeśli jednak pomieszczenie ma trudno dostępne miejsca, warto wybrać zacieraczki o mniejszym koszu. Ważny jest też napęd urządzenia i wybór między spalinowym a elektryczny. Elektryczne są cichsze i szczelniejsze (ograniczono częstą potrzebę wymiany filtrów olejowych i powietrznych). Zacieraczki spalinowe pozwalają jednak na pracę, gdy nie ma możliwości podłączenia się do gniazdka elektrycznego, niestety trzeba robić przerwy na ładowanie urządzenia.


Zacieraczki na wynajem - mądry wybór

Zacieraczki na wynajem to sprzęt, który znacznie ułatwi Ci pracę i wydaje się być niezbędnym narzędziem na budowie. Dlatego rozsądne jest znalezienie odpowiedniej zacieraczki, ponieważ oszczędzasz dzięki temu i czas i pieniądze - nie musisz inwestować w swój własny sprzęt, który wykorzystujesz tylko na określonym etapie budowy czy remontu. Rentools.pl umożliwia szybkie znalezienie i porównanie ofert najlepszych wypożyczalni sprzętu budowlanego z Twojej okolicy.


Warto wspomnieć, że zacieraczki na wynajem nie tylko szlifują i wygładzają, ale też mogą posłużyć do dokładniejszego wcierania i rozprowadzania środków konserwujących beton. Pamiętaj, że w zależności od konsystencji betonu, możesz wybrać zacieraczki talerzowe (beton jest jeszcze plastyczny i dosyć miękki) lub łopatkowe (końcowe wygładzanie lub przygotowanie do kolejnych etapów prac). Dokładne informację i porady, która zacieraczka będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb udzieli Ci doradca wypożyczalni, którą znajdziesz na Rentools.pl.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem