Identyfikator ogłoszenia: 4682

Genie S-105

Opis

Wynajem podnośnika teleskopowego spalinowego Genie S-105


Podnośnik teleskopowy Genie S-105 to rozwiązanie odpowiednie do wszelkich prac montażowych, instalacyjnych czy wykończeniowych przeprowadzanych na wysokościach. Doskonały do stosowania na zewnątrz budynków. Jego ergonomiczne kształty sprawiają, że manewrowanie nim nie przysparza żadnych trudności i sprawdza się przez to idealnie w różnorodnych sytuacjach. Pomaga w tym możliwość skrętu o 90 stopni i obrotu platformy bez ruszania jej z miejsca. Kosz tej efektywnej maszyny może pomieścić na platformie dwójkę pracowników. Napędzany jest przez napęd spalinowy i możliwe jest regulowanie jego prędkości poruszania się. Solidne, pełne koła wykonane z gumy gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża.


Opis:

  • Marka Genie
  • Model S-105
  • SKU 0105
  • Rok produkcji 2008
  • Wysokość robocza 34,00 m
  • Udźwig 227 kg
  • Szerokość 2,55 m
  • Waga 18144 kg
  • Rodzaj napędu Spalinowe
Pytania i odpowiedzi
Czy jest możliwość transportu sprzętu pod wskazany adres?

W przypadku wynajmowanych podnośników również oferujemy ich dowóz do klienta, a po skończonym użytkowaniu - odbieramy je z miejsca. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który sprawia, że cały proces jest szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla sprzętu. W celu ustalenia warunków wynajęcia podnośnika lub innych maszyn wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. Wybierz miejsce i czas, a my zajmiemy się resztą!

Czy kaucja za wynajem jest obowiązkowa?

W większości przypadków nie pobieramy żadnej kaucji od wynajmujących.

Jakich uprawnień potrzebuję?

Do obsługi podnośników, podestów ruchomych potrzebne są stosowne uprawnienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jedyną drogą do uzyskania uprawnień do obsługi podestów ruchomych przejezdnych jest zdanie egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Do niedawna były to uprawnienia I P ale niedawno w życie weszło nowe rozporządzenie, które wprowadziło uprawnienia terminowe na Podesty ruchome przejezdne. Jeżeli potrzebujesz zdobyć takie uprawnienia skontaktuj się z Nami!

Jak wygląda proces wynajmu?

Staramy się jak najbardziej uprościć proces wynajmu dlatego omawiamy kwestię formalności w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=CvDx6kE8nrQ&t=288s Dowiesz się z niego jak wygląda proces krok po kroku. (kwestię umowy, potrzebne dokumenty, kontakt, płatności)

Ile to kosztuje? Co składa się na cenę wynajmu?

Każda wycena jest indywidualna dlatego ciężko podać jest konkretne kwoty lecz jest kilka aspektów, które się na nią składają. Zobacz materiał video opisujący szacunkowe koszty wynajmu: https://www.youtube.com/watch?v=CvDx6kE8nrQ&t=189s

Co muszę wiedzieć przy wynajmie?

Zanim wybierzesz odpowiednią maszynę to sprawdź dokładnie na jakiej maksymalnej wysokości roboczej będziesz pracował. Ważna jest też informacja po jakim podłożu podnośnik będzie się poruszał czy będzie to posadzka czy teren nieutwardzony. Kolejną kwestią jest też rodzaj prac. Jeżeli potrzebujemy pracować w kilka osób to warto rozważyć podnośniki nożycowe.

Kto może wynająć oferowany sprzęt?

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm ale posiadamy także podnośniki na przyczepie, które wynajmowane także osobom prywatnym.

Co się dzieje w przypadku nagłej awarii sprzętu?

Tutaj działamy natychmiastowo. Wiemy ile kosztują przestoje w pracy dlatego jeżeli zdarzyła się już jakaś awaria maszyny to staramy się rozwiązać problem zaraz po zgłoszeniu usterki. W przypadku dłuższego przestoju niż 48 godzin jeżeli nie uda się naprawić maszyny to wymieniamy ją dla Ciebie na inną!

Zapytaj o cenę
Dostepna dostawa lub odbior osobisty
Depozyt: 0
Stan: bardzo dobry
Minimalny okres wynajmu: 1 dni
PODNOSNIKI.pl logo
PODNOSNIKI.pl
Ciele, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska mapa
Ciele, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska, 86-005
Wysogotowo, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska mapa
Wysogotowo, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska, 86-005

Inny sprzęt tej firmy

Inny sprzęt z kategorii Podnośniki koszowe

GENIE GS-1532 product
GENIE GS-1532Podnośniki koszowe
Gnieciuki
90.00/dzień
GENIE GS-2032 product
GENIE GS-2032Podnośniki koszowe
Gnieciuki
100.00/dzień
JLG 1930ES product
JLG 1930ESPodnośniki koszowe
Gnieciuki
100.00/dzień
GENIE GS-1930 product
GENIE GS-1930Podnośniki koszowe
Gnieciuki
100.00/dzień
GENIE GS-2632 product
GENIE GS-2632Podnośniki koszowe
Gnieciuki
110.00/dzień
JLG 3246ES product
JLG 3246ESPodnośniki koszowe
Gnieciuki
120.00/dzień
GENIE GS-3246 product
GENIE GS-3246Podnośniki koszowe
Gnieciuki
120.00/dzień