Żurawie na wynajem w Rentools

Produkty z kategorii Żurawie

8 wyników

Maeda MC-285 CM product
SK Rent GROUP
Maeda MC-285 CMŻurawie
Łaznowska Wola
Zapytaj o cenę
Cattaneo  CM 371 product
SM TEAM
Cattaneo CM 371Żurawie
Kraków
Zapytaj o cenę
ŻURAW WARSZTATOWY HYDRAULICZNY . product
TARBUD Karol Tarczyński
ŻURAW WARSZTATOWY HYDRAULI...Żurawie
Swarzędz
50.00/dzień
PEKAZETT  TK 3010 product
RADOXIM Sp. z o.o.
PEKAZETT TK 3010Żurawie
Głogów
Zapytaj o cenę
BPR-Cadillon  CHRONOFLASCH 20 product
RADOXIM Sp. z o.o.
BPR-Cadillon CHRONOFLASCH...Żurawie
Głogów
Zapytaj o cenę
Jekko MPK06 product
JEKKO Polska Sp z o.o
Jekko MPK06Żurawie
Wolsztyn+2 inne
650.00/dzień
Jekko SPX532 product
JEKKO Polska Sp z o.o
Jekko SPX532Żurawie
Wolsztyn+2 inne
2000.00/dzień
Jekko SPX1280 product
JEKKO Polska Sp z o.o
Jekko SPX1280Żurawie
Wolsztyn+2 inne
3500.00/dzień

Żurawie na wynajem w Rentools.pl

Prace na wysokościach wymagają użycia pewnego, sprawdzonego sprzętu, zwłaszcza gdy w grę wchodzi dostarczenie wielotonowych materiałów na wysokości nawet do 100 metrów. Szukasz wtedy rozwiązań, które nie powinny zawieść, a dodatkowo zapewniają odpowiedni, wysoki poziom bezpieczeństwa. Wynajem żurawi rozwiazuje problem niezawodnych maszyn budowlanych, ponieważ portal Rentools.pl gromadzi najlepsze wypożyczalnie z całej Polski, dzięki czemu masz możliwość korzystania z sprzętu renomowanych producentów zapewniających najwyższą jakość produktów. Żuraw wieżowy podoła zadaniom na naprawdę sporych wysokościach, a dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji potrafi poradzić sobie z sporymi ciężarami.


Wynajem żurawi pomoże podczas budowy

Żuraw na wynajem umożliwia przemieszczenie ładunków zarówno w pionie, jak i poziomie. Ruch poziomy wykonywany jest poprzez obrót wokół własnej osi, pionowy polega na wciąganiu i opuszczaniu ładunku, który przymocowany jest do haka. Wytrzymała wciągarka, która zamontowana jest na linie wychodzącej z wysięgnika, porusza hak. Sama budowa żurawia jest niezbyt skomplikowana, czy poziomy wysięgnik i pionowy maszt, który jest montowany na stacjonarnie, czasami za pomocą kotew. Niezbędny jest też balast, czyli przeciwwaga, by utrzymać maszynę w równowadze.


Żuraw wieżowy może być podzielony na górnoobrotowe lub dolnoobrotowe, czyli w zależności gdzie umiejscowiony jest mechanizm obrotu. Obracać może się cała wieża z wysięgnikiem (zamontowany na dole) lub tylko wysięgnikiem, zostawiając wieżę nieruchomą. Pamiętaj, że sam żuraw wieżowy jest nieruchomy i zamontowany na stałe na cały czas trwania prac przy jego wykorzystaniu. Obecnie popularność zyskują żurawie budowlane sterowanie bezprzewodowo. Zwiększają one poziom bezpieczeństwa oraz ułatwiają ocenę sytuacji, ale też zwiększają komfort operatora.


Aby wynajem żurawia był dopasowany do Twoich potrzeb i warunków, jakie panują na budowie, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów technicznych. Najważniejsze z nich to wysokość podnoszenia ładunku i udźwig nominalny, czyli maksymalny ładunek, który może być podnoszony przez żurawia. Pamiętaj, że udźwig maleje wraz ze zwiększaniem odległości środka ciężkości ładunku od osi obrotu żurawia. Istotna jest też długość wysięgnika, ponieważ określa on, na jaką odległość można podać ładunek na budowie.


Wynajem żurawi to korzystne rozwiązanie

Żuraw wieżowy umożliwia podnoszenie ładunków do 80 tysięcy kilogramów nawet na wysokość 100 metrów, co jest wynikiem naprawdę imponującym. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego daje Ci możliwość korzystania z tej profesjonalnej maszyny bez konieczności inwestowania w zakup własnego żurawia. Koszty nowej maszyny są niemałe, nie wspominając, że nieużywany żuraw musi być odpowiednio przechowywany.


Rentools.pl daje Ci możliwość znalezienia i porównania najlepszych ofert z Twojej okolicy. Wynajem żurawia to rozsądne rozwiązanie ekonomiczne i pozwalające cieszyć się z renomowanego sprzętu od najlepszych producentów. Obsługiwać żurawia mogą osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, to samo tyczy konserwatorów tych specjalistycznych maszyn budowlanych.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem