Koparko-ładowarki na wynajem

Koparko-ładowarki: 23 wyników

Koparko-ładowarki na wynajem w Rentools.pl

Przeciętny obywatel nie jest w stanie wykazać różnicy między koparką a koparko-ładowarką. Oba urządzenia to maszyny do robót ziemnych, oba także pracują przy wykopach. Koparko-ładowarka ma jednak szersze zastosowanie, bowiem łączy w sobie cechy koparki i ładowarki w jednej maszynie. Wynajem koparko-ładowarki jest zatem świetnym rozwiązaniem, które umożliwią Ci wykonanie większego zakresu prac jednym urządzeniem. Na Rentools.pl w prosty sposób znajdziesz i porównasz maszyny do robót ziemnych od najlepszych wypożyczalni w Twojej okolicy.


Wynajem koparko-ładowarki na budowę

Koparko-ładowarka pełni funkcję koparki i ładowarki, czyli wydobywanie urobku z gruntu (koparka) i załadunku oraz transportu materiału (klasyczna ładowarka). Standardowo konstrukcja maszyny opiera się na zabudowie traktora z napędem kołowym. Na przodzie zamontowany jest układ roboczy ładowarki, układ koparki zabudowuje się zazwyczaj z tyłu maszyny. Wynajem koparko-ładowarki jest niezbędny podczas prac załadunkowych, transportowych czy wszelkich innych na budowie.


Aby zadbać o bezpieczeństwo pracowników i sprzętu, warto zwrócić uwagę, czy koparko-ładowarki wyposażone są w system ROPS/FOPS, czyli funkcję zabezpieczającą operatora w przypadku przewrócenia się maszyny. Ważny jest także układ podnoszenia równoległego, w które są wyposażone najnowocześniejsze sprzęty, służy do poprawienia wydajność koparko-ładowarki. System wentylacji i specjalne systemy obniżające poziom drgań przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy operatora, który często spędza długie godziny w kabinie.


Wynajem koparko-ładowarki powinien zależeć od warunków panujących na budowie i rodzaju zaplanowanych prac. Powinieneś też zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów koparko-ładowarek. Na szczególną uwagę zasługuje silnik i jego moc, rodzaj napędu i wielkość kół, zasięg kopania, różnorodność narzędzi roboczych i system sterowania. Ważne jest też niskie spalanie, ponieważ umożliwia ono tańszą eksploatację i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


Wypożyczenie koparko-ładowarki dla każdego

Pamiętaj, że mała koparko-ładowarka może nie poradzić sobie przy cięższych pracach, a za duża nie będzie wykorzystywana w 100%, dlatego ważne jest dobranie koparko-ładowarki do konkretnej inwestycji. Wynajem koparko-ładowarki daje Ci możliwość indywidualnego dopasowania maszyn pod każdą budowę, dzięki czemu wykorzystujesz potencjał sprzętu i możesz się cieszyć z szybkiej i efektywnej pracy, jednocześnie korzystając z atrakcyjnych warunków, jakie oferuje wypożyczalnia.


Wypożyczenie koparko-ładowarki to także pewność, że otrzymasz maszynę sprawną i zadbaną. Koparko-ładowarka na wynajem musi być otoczona szczególną opieką, aby każdy klient mógł pracować porządną maszyną budowlaną. Wypożyczalnia mająca w ofercie maszyny do robót ziemnych, które znajdziesz na portalu Rentools.pl mają w swoich szeregach doświadczonych pracowników, którzy znają się na sprzętach tej klasy i nie tylko poradzą sobie z bieżącym serwisem, ale też chętnie Ci doradzą.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem