Wozidła na wynajem

Wozidła: 73 wyników

Wozidła na wynajem w Rentools.pl

Wywóz/przywóz materiałów sypkich to standardowa i powszechna czynność podczas prac budowlanych. Aby nie było opóźnień ani niespodziewanych awarii, warto używać sprawdzonych i przeznaczonych do tego maszyn. Warto wspomnieć, że na Rentools.pl można znaleźć wozidła budowlane, które umożliwiają przewożenie materiałów sypkich, takich jak ziemia, piasek, kamienie czy żwir. W zależności od Twojego zapotrzebowania możesz wynająć wozidła małe (około 300 kg) do naprawdę dużych (do 450 ton). Opróżnianie skrzyni ładunkowej odbywa się za pomocą uniesienia je i zrzucenia przewożonego materiału na określone miejsce.


Wynajem wozidła na plac budowy

Wozidła bywają zwane wywrotkami, a ten sprzęt kojarzy każde dziecko. Niezależnie od wielkości można wyróżnić wozidło przegubowe i wozidło sztywnoramowe, stosowane w największych wywrotkach. Wozidło przegubowe pozwala na większą swobodę podczas manewrów i lepiej radzi sobie w trudnym terenie (np. podmokłym). Wozidła są przydatne podczas wszelkich prac wyburzeniowych, robotach ziemnych czy przy okazji prac rolniczych, gdzie może zajść potrzeba przetransportowania sporej ilości sypkiego materiału.


Wozidła można podzielić także ze względu na rodzaj podwozia, jaki zastosowano w danym modelu. Wozidło gąsienicowe stosuje się w małych i średnich rozmiarach skrzyni, zapewniają prostą obsługę. Ich ograniczeniem jest fakt, że nie poradzą sobie z wszystkimi warunkami atmosferycznymi. Popularniejsze więc są wozidła kołowe, które montuje się w dużych, ale też średnich wywrotkach. Korzystanie z nich jest niezależne od warunków otoczenia i swobodnie poruszają się prawie w każdym terenie.


Ciekawą propozycją jest miniwozidło, które pomimo swoich niewielkich rozmiarów potrafi sprawnie przewieźć materiał w określone miejsce. Praca miniwozidłem możliwa jest także wewnątrz budynków czy na halach, więc transport węgla czy innego materiału do środka pomieszczeń lub wywiezienie gruzu z remontowanych pomieszczeń będzie banalnie prostym zadaniem. Wozidło, niezależnie od wielkości, jest bardzo stabilną i wytrzymałą maszyną budowlaną.


Wynajem wywrotki się opłaca

Wozidło to przydatny sprzęt na każdej budowie. Wynajem wywrotki umożliwi Ci sprawne wykonanie zaplanowanych prac bez ponoszenia kosztów zakupu sprzętu na własność. Decydując się na wynajem wozidła masz pewność, że wypożyczalnia sprzętu budowlanego zadbała o sprawność wywrotki i jej bezawaryjne działanie. Portal Rentools.pl współpracuje z najlepszymi lokalnymi wypożyczalniami, które oferują sprzęt renomowanych producentów i najnowszych modeli.


Aby móc kierować wywrotką musisz posiadać odpowiednie uprawnienia, więc nie może to być przypadkowy pracownik na budowie. Wynajem wozidła pozwoli Ci korzystać z maszyny, która jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa, np. hamulec załadunku-zrzutu czy niski poziom emitowanego hałasu. Pamiętaj, że korzystanie z maszyn budowlanych wiąże się z bezwzględnym przestrzeganiem zaleceń BHP.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem