Koparki na wynajem

Koparki: 92 wyników

Koparki na wynajem w Rentools.pl

Maszyny do robót ziemnych to grupa specjalistycznych sprzętów, które są niezbędne podczas prac budowlanych i wielu różnych dziedzinach inżynierii lądowej. Zazwyczaj pierwszym etapem prac budowlanych jest wykopanie fundamentów, a niezastąpioną podczas tego zadania jest koparka. Wykonywanie usługi koparką jest niezwykle popularne na przestrzeni ostatnich lat, a dzięki portalowi Rentools.pl znajdziesz i porównasz modele, których potrzebujesz. Wypożyczalnia koparek, z którą nawiążesz współpracę dzięki nam, zagwarantuje Ci sprawną i zadbaną maszynę budowlaną.


Wynajem koparki pomoże Ci na budowie

Koparki każdy zna i kojarzy. Nie każdy jednak wie, że wyróżniamy kilka rodzajów koparek, które mogą się od siebie różnić funkcją, kształtem czy rozmiarem. Ogólnie koparka umożliwia wydobywanie ziemi, czyli robienie dziur i przenoszenie uzyskanego materiału w inne miejsce. Oprócz wspomnianych już fundamentów, wypożyczenie koparki umożliwi Ci wykopanie rowów czy innych otworów, podnoszenie ciężkich materiałów, np. śmieci czy tłucznia, przepychanie stosów materiałów na inne miejsce i wiele innych prac.


Wypożyczalnia koparek oferuje kilka rodzajów tych maszyn. Koparki przedsiębierne mogą pracować na dnie wykopu, natomiast koparka podsiębierna przeznaczona jest do prac na górnej krawędzi wykopu. Koparka chwytakowa umożliwia pracę w terenach podmokłych, ponieważ pozwala na wydobycie gruntu z wody, np. podczas pogłębiania kanałów wodnych czy kopania studni. Koparka zbierakowa to model dosyć uniwersalny, umożliwiający pracę na gruntach stosunkowo sypkich.


Każda koparka na wynajem składa się z siłownika hydraulicznego, wysięgnika, podwozia, ramienia i łyżki. Operator może komfortowo i swobodnie operować i sterować maszyną z przeszklonej kabiny, która umożliwia pełen zakres widoczności. Koparki mogą być wyposażone w kilka typów podwozia: gąsienicowe, kołowe, koparki kroczące czy umieszczone na innym środku transportu lub przyczepie. Najpopularniejsze są te dwa pierwsze modele. Koparki mogą się też różnić rodzajem silników czy sterowaniem. Ważne, żebyś określił, jakich parametrów i funkcji oczekujesz od koparki do wynajęcia.


Wypożyczalnia koparek na każdą kieszeń

Zakup własnej koparki to spory wydatek, zwłaszcza najnowszych modeli. Wypożyczalnia koparek daje Ci możliwość użytkowania maszyn budowlanych najwyższej klasy od renomowanych producentów. Rentools.pl gromadzi najlepsze wypożyczalnie z całej Polski, dzięki czemu w jednym miejscu możesz znaleźć i porównać interesujące Cię oferty wynajmu. Masz też pewność, że dostajesz sprawny i zadbany sprzęt do użytkowania.


Wybór koparki na wynajem musi być uzależniony przede wszystkim od charakteru wykopu. Inny model wybierzesz, gdy musisz wykonać głęboki wykop, inny, gdy pracujesz na terenie podmokłym. Pamiętaj, że portal Rentools.pl umożliwia Ci także kontakt z doradcami wypożyczalni, więc masz możliwość uzyskania odpowiedzi i porad od fachowców i praktyków z dziedziny budownictwa lądowego.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem