Węzeł betoniarski na wynajem

Węzeł betoniarski na wynajem w Rentools.pl

Na każdej budowie niezbędny jest beton, a obecnie jego produkcja odbywa się zazwyczaj bezpośrednio na placu budowy. Węzeł betoniarski umożliwia taką produkcję, a działa on jak “fabryka”, tylko często jako mobilny węzeł betoniarski. Wynajem węzłów betoniarskich na portalu Rentools.pl jest prosty i szybki, a to dzięki intuicyjnej wyszukiwarce i możliwości porównania atrakcyjnych dla Ciebie ofert. Węzły betoniarskie, mimo, że to stosunkowo nowy rodzaj sprzętu budowlanego, zyskuje na popularności i staje się powoli podstawowym wyposażeniem każdej większej budowy.


Węzeł betoniarski - profesjonalista na Twojej budowie

Węzeł betoniarski to profesjonalny sprzęt, które składają się z kilku stałych urządzeń, niezależnie czy jest to stacjonarny węzeł betoniarski czy mobilny węzeł betoniarski. W pracy na budowie najlepiej sprawdzi się węzeł betoniarski mobilny, który nie jest stale związany z gruntem, co umożliwia jego swobodne przemieszczanie. Wynajem węzła betoniarskiego redukuje znacząco koszty transportu i dostawy materiału na plac budowy, ale też korzystnie wpływa na szybkość dostarczenia betonu na budowę.


W zależności od warunków panujących na budowie, możesz wybrać mobilny węzeł betoniarski o różnej wydajności teoretycznej. Nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływają na skrócenie czasu ustawienia konstrukcji na budowie, właściwie niezależnie od rodzaju podłoża. Węzeł betoniarski musi być kompaktowy, ale jednocześnie zachowywać określoną wydajność. Składa się z zasobników na kruszywo (zazwyczaj kilku), komory ważącej i taśmociągu podającego. Następnie materiał transportowany jest do mieszalnika z zamontowanymi łopatkami i ramionami mieszalnicznymi.


Silosy to niezbędny element węzła betoniarskiego, który służy jako magazyn cementu. Niektóre modele węzłów betoniarskich posiadają własną sieć (hydrofornie), woda musi zostać zważona przed podaniem jej do mieszalnika. Oddzielne pojemniki służą do domieszek do tworzenia betonu. Oprócz podstawowych elementów, węzeł betoniarski ma wbudowane elektrozawory załadunku czy rozładunku z odpowiednim sterowaniem, zawory bezpieczeństwa zainstalowane w pojemnikach. Sterowanie zazwyczaj sterowane są przy pomocy specjalnych programów dedykowanych konkretnym modelom węzłów betoniarskich.


Wynajem węzłów betoniarskich czy zakup

Węzeł betoniarski to stosunkowo nowa technologia, więc oznacza bardzo wysokie koszty zakupu własnego urządzenia. Jednak coraz więcej firm posiada węzły betoniarskie w swojej ofercie, co oznacza, że znajdziesz je szybko dzięki portalowi Rentools.pl wśród wypożyczalni z Twojej okolicy. Dzięki opcji porównywania poszczególnych ofert możesz wybrać najkorzystniejszy sprzęt dla Ciebie.


Przechowywanie urządzenia takiej wielkości i w takiej ilość wymusza posiadanie zabezpieczonego placu, zresztą sprzęt niepracujący to strata finansowa dla firmy. Dlatego możliwość wynajmu gwarantuje Ci płacenie za węzeł betoniarski tylko wtedy, gdy go potrzebujesz. Wynajem węzłów betoniarskich na Rentools.pl to rozsądny krok!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem