Koparki łańcuchowe na wynajem

Koparki łańcuchowe na wynajem w Rentools.pl

Koparki łańcuchowe są bardzo precyzyjnym sprzętem, dzięki któremu możesz szybko wykonać podłużne wykopy, np. pod przyłącza czy rowy. Nie mają one klasycznej łyżki, ale działają w trochę inny sposób. Tną glebę na określonej głębokości, a specjalny skrobak, w który wyposażona jest koparka, oczyszcza dno wykopu. Wykopana ziemia od razu jest usuwana na powierzchnię za pomocą ślimaków (na jeden lub dwa boki wykopu). Usunięta ziemia nie jest ubita, więc po zakończonych pracach bez większego problemu możesz zasypać wykop, jeśli tego wymaga projekt.


Wśród dostępnych na rynku modeli można znaleźć koparki łańcuchowe na wynajem o bardzo dużej wydajności - w godzinę potrafią wykonać do 200 metrów wykopów o głębokości do 1,6 metra. W zależności od warunków technicznych (rodzaj gruntu, nawodnienie) i wymagań projektowych, możesz wybrać sprzęt, który odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli musisz wykonać niezbyt głęboki wykop możesz na Rentools.pl znaleźć mniejszą maszynę, która poradzi sobie z zadaniem, jakie masz do zrobienia.


W zależności od przeznaczenia wynajęte koparki łańcuchowe mogą posiadać dodatkowe wyposażenie, np. frezarki czy pługi wibracyjne. W ten sposób mogą stać się prawdziwymi specjalistami do rozmaitych prac ogrodowych. Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia musisz pamiętać, że ważnym elementem koparki łańcuchowej jest łańcuch. Właściwy jego rodzaj i szerokość dobieramy do typu gruntu, w jakim będziesz pracować.


Wynajem koparki łańcuchowej na każde potrzeby

Właściwe określenie zakresu prac i warunków glebowych to podstawa, jeśli zastanawiasz się nad wynajmem koparki łańcuchowej. Dzięki Rentools.pl jest to prosta czynność. Nasz portal zbiera najlepsze oferty z lokalnych wypożyczalni sprzętu ogrodniczego, co sprawia, że możesz szybko i prosto wybrać i porównać interesujące Cię sprzęty ogrodnicze. Zawsze też możesz skorzystać z porad doradców wypożyczalni, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Wynajem koparki łańcuchowej to korzystne rozwiązanie, zarówno ekonomicznie, jak i magazynowe. Nie musisz się martwić o przechowywanie i zapewnienie stałego garażu dla nieużywanej maszyny, a dodatkowo masz pewność, że korzystasz ze sprzętu, który jest prawidłowo serwisowany. Dzięki Rentools.pl możesz używać profesjonalnych maszyn od renomowanych producentów w korzystnej cenie i warunkach!

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem