Rębaki i rozdrabniacze na wynajem

Rębaki i rozdrabniacze: 104 wyników

Rębaki i rozdrabniacze na wynajem w Rentools.pl

Aby utrzymać ogród w porządku i czystości musisz dbać o niego regularnie i systematycznie. Jeśli masz w planach posprzątanie większego drzewa lub krzewów, musisz mieć profesjonalne narzędzia ogrodnicze, by się szybko z tym uporać. Warto wziąć pod uwagę wynajem rębaka do gałęzi oraz wynajem rozdrabniacz do gałęzi, najlepsze oferty wypożyczenia rębaków znajdziesz na portalu Rentools.pl. Dzięki nim bez większych problemów uporządkujesz bałagan, dodatkowo możesz dopasować rębaki i rozdrabniacze do Twoich potrzeb, więc dostaniesz produkt szyty na miarę.

 

Wynajem rębaka do gałęzi i wynajem rozdrabniacza w ogrodzie

Na rynku dostępne są rębaki i rozdrabniacze kilku typów: ciągnikowe, spalinowe i akumulatorowe. Ciągnikowe rozdrabniacze do gałęzi zasilane są paskiem klinowym, są lekkie i wygodne do przenoszenia. Profesjonalne rębaki i rozdrabniacze typu spalinowego mają bardzo dużą moc i są sporych gabarytów. Posiadają funkcję automatycznego wciągania gałęzi, co znacząco ułatwia pracę. Elektryczne rozdrabniacze do gałęzi są łatwe do przemieszczania ze względu na swoją wagę, mają jednak średnią wydajność.


Biorąc pod uwagę mechanizm tnący, rębaki i rozdrabniacze można podzielić na te z klasycznymi nożami, nożami ślimakowymi, walcem zębatym i turbiną. Rębaki z klasycznymi nożami obecnie są rzadko używane, ponieważ nie zapewniają właściwej ochrony operatorowi. Urządzenia z nożami ślimakowymi są mało wydajne, pomimo dużej siły cięcia i bardzo wytrzymałej konstrukcji. Rębaki i rozdrabniacze z walcem zębatym są za to wydajne i wytrzymałe, ale ze względu na skomplikowaną budowę pobierają sporo energii. Podobną cechę posiadają rozdrabniacze z turbiną.


Wybierając rębaki i rozdrabniacze na wynajem warto spojrzeć na dodatkowe wyposażenie. Takie funkcje jak bieg wsteczny, który zabezpiecza przed cofnięciem zabranego kawałka drewna lub możliwość prostego wyłączenia powinna przekonać Cię do wyboru konkretnego urządzenia. Pojemniki na zrębki to spore udogodnienie, ponieważ odpady składowane są w jednym miejscu. System automatycznego wciągania gałęzi to również przydatne rozwiązanie, ponieważ samodzielnie przenosi drewno do wnętrza urządzenia, następnie rozdrabniając je.

              

Rębaki i rozdrabniacze na wynajem - garść informacji

Szukając sprzętu ogrodniczego dla siebie musisz zastanowić się, czego oczekujesz od narzędzia tego typu. Rębaki i rozdrabniacze na wynajem, które znajdziesz na Rentools.pl pochodzą od sprawdzonych wypożyczalni z całej Polski, dzięki czemu masz gwarancję jakości sprzętu. Maszyny są na bieżąco serwisowane, by mogły służyć w dobrym stanie technicznym kolejnym zadowolonym użytkownikom.


Rębaki i rozdrabniacze na wynajem mogą być ciche i charakteryzować się wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa. Niektóre modele posiadają specjalne czujniki przeciążeniowe, które chronią przed powstawaniem usterek spowodowanych przez zbyt grube gałęzie i konary. Specjalny drążek do pchania materiału pomaga w bezpiecznym przesuwaniu przerabianego materiału do komory rozdrabniacza.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem