Opryskiwacze na wynajem

Opryskiwacze: 25 wyników

Opryskiwacze na wynajem w Rentools.pl

O ogród trzeba dbać regularnie, by mógł cieszyć oko gospodarzy i gości. W utrzymaniu kwiatów, drzew i nasadzeń w zdrowiu pomogą opryskiwacze. Są niezbędne, gdy chcesz wykonać opryski na wiosnę. Dzięki niemu w prosty i równomierny sposób nałożysz środki chemiczne, aby właściwie zadbać o swoje rośliny. Mają różną budowę i przez to trochę inne właściwości, więc możesz dobrać produkt pod Twoje wymagania. Opryskiwacze na wynajem, które znajdziesz na Rentools.pl, są produktami najwyższej klasy, pochodzącymi z najlepszych wypożyczalni z Twojej okolicy.


Wynajem opryskiwacza to wiosenny niezbędnik

Na rynku obecnych jest kilka rodzajów opryskiwaczy. Ciśnieniowe opryskiwacze to najpopularniejszy typ. Pompujemy go ręcznie wykorzystując siłę rąk, co powoduje podniesienie ciśnienia płynu, przez co wydostaje się na zewnątrz. Wśród opryskiwaczy ciśnieniowych wyróżniamy typ ręczny, czyli trzymasz go w ręce i naramienne. Są one bardzo wygodne, ponieważ jedną ręką pompujesz a drugą trzymamy wąż opryskiwacza. Podczas pracy nie masz skrępowanych ruchów i płyn starcza na dłużej - pojemniki na ciecz są zazwyczaj 8-litrowe.


Opryskiwacze na wynajem można znaleźć także w wersji spalinowej. Działa on bardzo dokładnie w krótkim czasie, nie wymaga też używania siły rąk. Opryskiwacz spalinowy doskonale sprawdzi się na większych powierzchniach, gdzie masz więcej roślin do nawożenia. Z tego względu można znaleźć wersję narzędzi posiadające kółka, które ułatwiają transport lub w wersji zakładanej na plecy. Spalinowe opryskiwacze mają bardzo dużą wydajność - jest to nawet kilka litrów roztworu na minutę.


Na Rentools.pl znajdziesz też akumulatorowe opryskiwacze. Są one wyposażone w akumulator, który odpowiada za rozpylanie cieczy. Posiadają specjalne panele, dzięki czemu w prosty sposób możesz regulować moc rozpylania. Oczywiście, jak w przypadku wszystkich urządzeń działających na akumulator, opryskiwacze tego typu mają ograniczony czas działania, więc nadają się do prac w niezbyt dużych ogrodach lub z umiarkowaną liczbą nasadzeń.


Wynajem opryskiwacza to dobry wybór

Pamiętaj musisz wybrać urządzenie, którym Tobie będzie się dobrze pracować. Jeśli masz duży ogród lub liczne nasadzenia, które planujesz opryskać, wybierz opryskiwacz na wynajem o większym pojemniku, dzięki czemu nie będziesz musiał co chwilę uzupełniać zbiornika. Większa pojemność to automatycznie większa waga, więc też miej to na uwadze. Oczywiście sprzęt spalinowy i akumulatorowy będzie cięższy poprzez zastosowaną w nich technologię, niezależnie od pojemności zbiornika.


Opryskiwacze muszą być zbudowane z materiałów odpornych na działanie kwasów i roztworów. Dlatego też wybieraj produkty renomowanych producentów, a te z łatwością znajdziesz na Rentools.pl. Tam w prosty sposób porównasz interesujące Cię opryskiwacze na wynajem i będziesz mógł cieszyć się profesjonalnym sprzętem ogrodniczym od najlepszych lokalnych wypożyczalni sprzętu ogrodniczego !

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem