Kosiarki do trawy na wynajem

Kosiarki do trawy: 105 wyników

Kosiarki do trawy na wynajem w Rentools.pl

Mając ogród lub działkę prędzej czy później odbędziesz ze znajomymi rozmowę o kosiarkach. Jest to temat, który dotyczy większości posiadaczy domów czy działek, więc każdy ma o nim jakieś pojęcie. Na Rentools.pl znajdziesz jednak oferty wynajmu kosiarki do trawy zarówno dla hobbystów, amatorów, jak i profesjonalnych ekip ogrodniczych. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb będziesz mógł wybrać z bogatej oferty z najlepszych wypożyczalni sprzętu ogrodniczego z Twojej okolicy.


Wynajem kosiarki do trawy - zaawansowany sprzęt ogrodniczy?

Zazwyczaj mówi się o trzech rodzajach kosiarek, które występują na rynku: kosiarka bębnowa, kosiarka rotacyjna oraz kosiarka z funkcją mielenia trawy nowością na rynku jest jednak robot koszący. Najpopularniejsza jest kosiarka rotacyjna - noże obracają się z ogromną prędkością, ścinając trawę. Bębnowe kosiarki do trawy działają na zasadzie nożyczek, może ona pomóc w utrzymaniu bardzo krótkiego trawnika. Kosiarka z funkcją mielenia ściętej trawy wykorzystuje strumień powietrza wciągający źdźbła trawy, które są za pomocą noży siekane na niewielkie elementy. Zmielona trawa tworzy naturalny nawóz i pomaga w walce z wysychaniem trawników.


Jeśli weźmiemy pod uwagę zasilanie, kosiarki możemy podzielić na kosiarki akumulatorowe, kosiarki elektryczne i kosiarki spalinowe. Jeśli masz niewielki teren trawy do koszenia i dostęp do prądu to idealna będzie kosiarka elektryczna - jest tania i efektywna. Kosiarki akumulatorowe to dobre rozwiązanie, ponieważ współczesne modele mają montowane akumulatory z dużą mocą. Pamiętaj, że praca przy pomocy tej kosiarki ma ograniczony czas. Spalinowe kosiarki do trawy to bardzo popularna opcja, ponieważ nie ma ograniczeń związanych z kablem czy akumulatorem. Jest to jednak sprzęt głośny i produkujący spaliny.


Jednym ze współczesnych wynalazków są kosiarki do trawy w formie robotów koszących. Możesz je zaprogramować i następnie cieszyć się pięknym trawnikiem, który będzie skoszony przez urządzenie bez Twojego udziału. Twoim zadaniem, oprócz zaprogramowania, jest montaż stacji dokującej i ograniczenie trawnika specjalnymi hakami. Robot samodzielnie udaje się na ładowanie, gdy jego akumulator zbliża się do zera.


Wypożyczalnia kosiarek podpowie i doradzi w każdym wyborze.

Nie zawsze zakup nowego sprzętu na własność jest konieczny - wynajem kosiarki do trawy to idealna opcja, jeśli potrzebujesz profesjonalnego sprzętu na kilka dni, a nie potrzebujesz takiego narzędzia ogrodniczego na stałe i nie chcesz inwestować własnych pieniędzy na zakup. Wypożyczalnie kosiarek do trawy, które znajdziesz na Rentools.pl oferują zadbany sprzęt od renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że korzystasz z kosiarek najwyższej klasy.


Aby wynająć kosiarkę do trawy, która sprosta Twoim wymaganiom, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, m.in. obudowę (wpływają na wytrzymałość oraz wagę urządzenia), podwozie, które może znacząco ułatwić prowadzenie kosiarki przy pełnym koszu czy rozrusznik. Pamiętaj, że mając bardzo duży teren do koszenia, wynajmij kosiarkę traktorową - jest to dwunożowy sprzęt, który poradzi się z tak ogromną powierzchnią.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem