Wertykulatory na wynajem

Wertykulatory: 144 wyników

Wertykulatory na wynajem w Rentools.pl

O piękny trawnik trzeba dbać przez cały czas trwania sezonu. Dużym ułatwieniem są prace związane z wertykulatorem, który możesz wypożyczyć na portalu Rentools.pl. Jest to specjalistyczny sprzęt ogrodowy, który ma działać na niższe warstwy gleby i pomóc jej lepiej przyjmować substancję mineralne i wodę. Dodatkowo łatwiejsze będzie wnikanie powietrza w strukturę ziemi, więc warto stosować regularnie wertykulator. Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego, którą znajdziesz na naszym portalu, umożliwi Ci skorzystanie z profesjonalnego narzędzia.


Wertykulator - do czego służy?

Wertykulator to sprzęt wyposażony w długie ostrza, które podczas prac wbijają się w glebę, robiąc charakterystyczne rowki. Nacięcia te pomagają osiągnąć lepszą jakość i wygląd trawnika, przebijają warstwę filcu - zbitej warstwy korzeni, pędów i kłączy. Aby to specjalistyczne narzędzie ogrodnicze pomogło w utrzymaniu trawnika musisz podjąć decyzję: wertykulator czy areator? Co to jest areator do trawy? Napowietrza on glebę, by odżywić korzenie. Aby ułatwić sobie wybór, musisz wiedzieć, w jakich warunkach będzie pracował wertykulator. Wypożyczalnia pomoże Ci dobrać sprzęt ogrodniczy adekwatny do Twoich potrzeb.


Wertykulator do trawy można spotkać w kilku rodzajach: wertykulatory spalinowe, weltykulatory elektryczne, weltykulatory ręczne i jako przyczepki do traktorów. Wertykulator spalinowy to profesjonalne, mobilne narzędzie, które działa niezależnie od dostępu do sieci. Cechuje się on dużą mocą i poradzi sobie z trudnymi trawnikami, ale też jest głośny i emituje spaliny. Jednak gdy masz duży teren do obrobienia to wybierz wertykulator spalinowy, wynajem na Rentools.pl będzie dla Ciebie atrakcyjny cenowo i terminowo.


Wertykulator elektryczny zazwyczaj ma mniejszą moc, działa cicho i jest ekologiczny dla środowiska. Może mieć zasilanie kablowe lub akumulatorowe. W przypadku modelu, który musi mieć cały czas połączenie z prądem, ogranicza Cię to powierzchniowo. Akumulator pozwala na pracę wertykulatorem przez określony czas. Warto zaopatrzyć się w wertykulator elektryczny, gdy planujesz pracę na niedużej powierzchni. Wertykulator ręczny to właściwie wał wyposażony w jedną lub dwie linie ostrzy. Praca nim jest niestety bardzo czasochłonna i męcząca dla operatora. 


Wertykulator? Wypożyczalnia to dobry wybór!

Aby wybrać odpowiedni rodzaj wertykulatora musisz zwrócić uwagę na kilka parametrów technicznych, takich jak moc urządzenia, materiał, z jakiego wykonano ostrza (najlepiej stal nierdzewna) czy korpus sprzętu. Ważne są także dodatkowe elementy, które posiada wertykulator do trawy, np. kosz na odpadki lub składana rączka. To wszystko sprawia, że wybierając na Rentools.pl idealny dla Ciebie wertykulator na wynajem, znajdziesz sprzęt dla Siebie.


Wypożyczenie wertykulatora jest ekonomicznie opłacalne i dzięki temu możesz korzystać z profesjonalnego sprzętu, kiedy go naprawdę potrzebujesz. Otrzymujesz sprawdzony sprzęt z wypożyczalni z Twojej okolicy, dodatkowo mając pewność, że jest on prawidłowo serwisowany i pochodzi od najlepszych producentów dostępnych na rynku.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem