Odśnieżarki na wynajem

Odśnieżarki na wynajem w Rentools.pl

Dzieci zimą tęsknią za śniegiem, dorośli niekoniecznie - wiąże się to z koniecznością odśnieżania, skrobaniem szyb czy jazdy samochodem po oblodzonych drogach. Aby ułatwić sobie pracę i chociaż trochę pocieszyć się śniegiem w zaoszczędzonym czasie, warto poznać rozważyć wynajem odśnieżarki do śniegu. Rentools.pl gromadzi najlepsze wypożyczalnie odśnieżarek do śniegu z całej Polski, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć, porównać i wypożyczyć odśnieżarkę, która spełni Twoje wymagania. Odśnieżarki na wynajem poradzą sobie z zalegającym śniegiem właściwie bez wysiłku.


Wynajem odśnieżarki do śniegu niezastąpione zimą

Można spotkać dwa główne typy odśnieżarki. Odśnieżarki spalinowe charakteryzują się dużą mocą roboczą, większe modele wyposażone są w skrzynie biegów. Najlepiej sprawdzą się przy odśnieżaniu dużych terenów, ponieważ są dosyć trudne w manewrowaniu i ciężkie. Spalinowe odśnieżarki do śniegu można spotkać w wersji jednostopniowej (ma wirnik, który obracając się, wyrzuca śnieg), dwustopniowej (jeden wirnik wyrzuca śnieg, drugi służy do rozdrabniania go) i trzystopniowej. Ten trzeci model ma dwa wirniki do wyrzucania śniegu i jeden do rozdrabniania. Model najlepiej wybrać w zależności od grubości pokrywy śnieżnej.


Elektryczne odśnieżarki do śniegu mają stałe podłączenie z prądem, który je zasila. Ogranicza to niestety powierzchnię jej działania, jest też zazwyczaj słabsza niż odśnieżarka spalinowa. Jest za to bardzo poręczna, nadaje się do odśnieżania ogrodu z dużą ilością elementów ze względu na swoją wąską budowę. Można spotkać też odśnieżarkę akumulatorową, która nie posiada kabla, ale ma ograniczony czas pracy na jednym akumulatorze, zwłaszcza przy ujemnych temperaturach.


Oprócz tradycyjnego podziału, odśnieżarki różnią się między sobą sposobem prowadzenia. Obecnie można znaleźć odśnieżarki samobieżne, ręczne i do pchania. Wybór odpowiedniego typu zależy od ilości śniegu do odgarnięcia i powierzchni terenu. Warto zaopatrzyć się w model z regulacją uchwytu, a także możliwością ustawienia komina i kąta, by wyrzucany śnieg leciał w odpowiednią stroną. Niektóre odśnieżarki wyposażone są w oświetlenie, które jest przydatne, zwłaszcza w krótkie zimowe dni.


Odśnieżarki na wynajem - które warto wybrać!

Odśnieżarki to typowy przykład sprzętu ogrodniczego sezonowego. Przez cały rok używany bywa naprawdę sporadycznie. Ale niestety zdarza się, że zazwyczaj bez wcześniejszego ostrzeżenia masz do odśnieżania wielki plac w zakładzie pracy lub własne podwórko, by móc wyjechać do niej. Wynajem odśnieżarki do śniegu pomoże Ci w sprawnym radzeniu sobie z problemem bez długotrwałego ręcznego machania łopatą, które nie należy do najprzyjemniejszych zajęć.


Rentools.pl pomoże Ci w znalezieniu idealnego sprzętu dla Ciebie, a doradcy wypożyczalni odśnieżarek pomogą w załatwieniu formalności i ustaleniu korzystnej dla Ciebie oferty. Nie będziesz musiał inwestować w zakup urządzenia, ale w prosty sposób będziesz mógł je wypożyczyć na ten czas, na który naprawdę ją potrzebujesz bez przejmowania się przechowywaniem jej cały rok.

Jak to działa?

Rentools to prosta wyszukiwarka narzędzi, zrzeszająca wiele wypożyczalni w całej Polsce

Ikona wyszukaj narzedzia
1
Wyszukaj
narzędzia
Ikona zarezerwuj termin
2
Zarezerwuj
termin
Ikona odbierz sprzet
3
Odbierz
i ciesz się sprzętem